II Heineken Leven in de De databe heerders: Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude "Twee jaren van hard nadenken over MES zijn voorbij. Om nu enthousiaste reacties te ontvangen is goed, vooral voor de organi satie zelf. Wat opvalt is de hechte samenwerking tussen project groep en eindgebruikers, altijd in goede harmonie, ledereen gaat ervoor! De impact van een dergelijke applicatie is enorm, het nut daarvan idem dito. Vele wensen zijn naar voren gekomen, deze worden allemaal gedeeld met Brouwerij Den Bosch. Want... MES is voor beide brou werijen. Input vanuit jullie kant moet blijven komen! MES is er namelijk voor jullie, en niemand anders." Namens de projectgroep, projectmanager Ramon van Hoek De projectgroep: Jan Willem Noordijk, Stephan Dielemans en Henk-Alle Bakker. Op de foto ontbreekt Ramon van Hoek "Via het productieformulier dat de operator bij ons inlevert, kijken we als het ware met hem mee. Daar waar nodig verlenen wij dan ondersteuning en assis tentie aan de operators. Het omtoveren van het productieformulier in een leesbare rapportage, zowel voor de mensen op de lijn als de Rato, dat is ons werk." De databeheerders "Als techneuten hebben we hoge verwachtingen van MES. Met name voor de stilstandregistratie en bij behorende rapportage. Meer inzicht in de beschik baarheid van de installatie geeft ons betere stuurinformatie." De technische gebruikers van te voldoen, zijn termen als Hygiëne, Orde en Netheid zeker ook op uw vakantieverblijf niet overbodig! Waar moet u dan allemaal aan den ken? In de eerste plaats een goede verhouding tussen werk en rust, net als op de brouwerij. Concreet betekent dat voor de heen- en terugreis: twee uur rijden, vijftien minuten rust. Op de plaats van bestemming aangekomen is het raadzaam niet meteen met uw blanke velletje volop in de zon te gaan bakken. En dat roept dan meteen weer associaties op met de bekende brand- voorschriften van de brouwerij. Verder vormen zaken als eten en drinken iets om goed op te letten: is de kwaliteit van uw smakelijke dineetje bijvoor beeld gewaarborgd? Kwaliteitszorg is immers niet alleen iets van uw werk! U ziet, het leven in de (al dan niet verre of exotische) buitenwereld en dat van op de brouwerij verschilt niet eens zo gek veel van elkaar. En dat heeft maar liefst twee voordelen: Nederland Supply De tech nische gebruikers: Sandor Volwerk, Ron Pannen, Nico Hanemaaijer en Jos de Jong Ik zou zeggen: een fijne vakantie toegewenst! Bart van Eunen (1) u voelt zich - hoe ver van huis ook - op uw zonnige vakantieverblijf toch heerlijk thuis, en (2) u vindt dat lekkere vakantiegevoel na de zomer bovendien weer terug op uw werk! Dat is nou heerlijk, helder, Heineken!

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 3