Bezoek Aziatische partners Heineken Heineken Nederland Supply in ae brouwerij Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Bezoek Aziatische partners 2 Menu 3 Even voorstellen: Pauwel van Nieuwenhove 4 Implementatie MES 5 Veilig op vakantie 6 Technologie Verpakken 3 juli 2002 Jaargang 6 7 Jaarverslag OR Zoeterwoude 8 Zomerstop LidB en Activiteitenkalender 9 Profiel: Anton Ritsma 10 Kaderdag Verpakken 11 Even voorstellen: Sonja van der Salm 12 Fietsen in de Ardennen Een 'luchtig' gesprek Met mooi weer op maandag 18 juni hadden opleidingscoördinatoren, schrijvers en de opleidingsfunctionaris van Verpakken een vergadering op het grasveld van BK. De stand van zaken over het ontwikkelen van opleidings materiaal werd onder een prachtig blauwe lucht doorgenomen. Niet voor lang, want de tweede week van de drie examenweken was gaande en er dien de zich weer twee kandidaten aan voor een praktijkexamen! Tony Wegewijs, Opleidingen (directeur HTS) en Wilbert Raaijmakers in het Brouwhuis. Met veel interesse werd de rondleiding gevolgd. Er kwa men vragen over automatisering, orga nisatie-ontwikkeling en opleidingspro gramma's. Bij Verpakken en DCS werd stilgestaan bij de verschillende lijnen en verpakkingssoorten. Wilbert Raaijmakers Opnieuw had onze brouwerij belang stelling van enkele bijzondere bezoe kers. De Raden van Bestuur van Asia Pacific Breweries en Fraser Nieve (onze zakenpartners in Zuidoost-Azië) brachten 18 juni een bezoek aan Zoeterwoude. Asia Pacific Breweries is in vrijwel heel Zuidoost-Azië actief en brengt met succes Heineken en Tigerbier op de markt. Op de foto staan enkele bezoekers in gezelschap van Siep Hiemstra De bezoekers uit Azië, geflankeerd door Wilbert Raaijmakers en Siep Hiemstra, in het Brouwhuis

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 1