Fietsen in de Ardennen 12 De Redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 7407, Frea Lodewijk (P&O) tst. 7065, Vincent Schakel (Verpakken) tst. 7748, Esther Tops (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of 06- 22502578, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf) tst. 7221. Tekeningen: Paul Slegtenhorst Het redactieadres: Esther Tops, BK 217, Z/Wou. E-mailadres Zoeterwoude: Leven in de Brouwerij De inleverdatum: Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij komt uit op 28 augustus. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 16 augustus worden ingeleverd. op; want die agent sprak vloeiend Frans en wij niet! Bij terugkomst tegen de avond gin gen sommigen over op de cola (in plaats van bier) om zich 'te sparen' voor de volgende dag. Enkelen gin gen ook opvallend vroeg naar bed. Tja, je bent een bikkel of je bent het niet! Appelpunten De laatste dag startten we om half tien. De route was weer prima en het weer trok in de loop van de dag bij. De appelpunten in België worden overigens steeds lekkerder! We heb ben dus regelmatig even geproefd in de pauzes. Na de laatste etappe hebben we buiten op ons terras een biertje gedronken. Het avondeten lag bij sommigen zwaar op de maag, maar of dat nu aan het eten lag of aan de zware tocht... we zullen het nooit weten! Wij willen Mehmet Kivrakdal en Piet van de Plas hartelijk danken. Elke ochtend stond dankzij Piet het ont bijt netjes klaar en tijdens het fiet sen reed Mehmet met de motor voorop om de weg te wijzen. Piet volgde met de materiaalbus. Het waren gezellige fietsdagen! Namens ploegen B en C van Verpakken, Aad van der Meer De ploegen B en C van Verpakken trokken dit jaar op 13,14 en 15 mei voor de vijfde keer naar de Belgische Ardennen voor een sportief fietsuitje. Ploeg B vertrok 's ochtends al naar België. Ploeg C 's avonds, want die had eerst nog nachtdienst. Even na Luik in België stonden mensen langs de weg om het peloton van de Giro d'ltalia voorbij te zien razen. Wij besloten ook even te stoppen. Het liep daar bergopwaarts, zodat we de renners zeker twintig seconden zagen. Bij de reclamewagens kochten we een roze Giro-wieleruitrusting. Het huis waar we verbleven had 22 slaapplaatsen, lekker ruim dus. Het was bijzonder fraai gelegen, alleen was de weg ernaartoe erg steil. En dat merkje op de fiets! De volgende ochtend waren we al om zeven uur wakker en om negen uur vertrokken we. De tocht was uitgezet door Frank van de Valk. Hij heeft daar kennelijk ervaring mee, want het was mooi én tegelijkertijd ook uitdagend zwaar. We werden onderweg aange houden door de politie, wegens te hard rijden (bergafwaarts!), maar we kwamen er met een waarschuwing vanaf. Dat maakten wij er althans uit

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 10