Mag ik mij even voorstellen... 37,5 jaar Heineken voor Jan de Haas 25 jaar in dienst Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Ingrid Sentse, milieucoördinator Ik ben Ingrid Sentse, 34 jaar en sinds 1 juni in dienst bij Heineken als milieucoördinator (officieel: coördi nator Milieu en Techniek). Ik ben inmiddels een week bezig met mijn introductieprogramma en heb hier door een aantal mensen leren ken nen. Ik heb ook al een, voor mijn gevoel, enorm aantal mensen de hand geschud. Zij hebben zich alle maal netjes aan mij voorgesteld, maar ik moet bekennen dat ik deze namen en gezichten helaas lang niet allemaal heb kunnen onthou den. Dus als ik me de komende weken nogmaals aan jullie voorstel, bij voorbaat mijn excuus! chemisch technoloog en ben daarna meteen gaan werken. Ik begon bij de Sep (Samenwerkende Elektriciteits productiebedrijven) in Arnhem. Hierna werkte ik bij ARCO Chemie in Rotterdam en vervolgens bij KPMG Milieu in Den Haag/De Meern. Ik ben al vrij snel na mijn studie in de 'milieuwereld' terecht gekomen (van milieutechnoloog via milieumedewerkster/adviseur tot milieu coördinator) en ik heb milieuervaring opgedaan bij veel verschillende bedrij ven. Voor mijn studie en mijn werk ben ik regelmatig verhuisd. Ik heb daardoor verschillende delen van Nederland gezien. Sinds vier jaar woon ik in Leiden, samen met mijn vriend Aart van Maren. In mijn vrije tijd sport ik regelmatig, in april heb ik bijvoorbeeld de marathon van Rotterdam gelopen. Verder doe ik aan wielrennen, fitness en aerobics (niet te ingewikkelde pasjes, want dan raak ik de draad kwijt). En voor ik het vergeet: als jullie vragen of opmerkingen hebben op het gebied van milieu, laat het me weten of loop gewoon een keer binnen. Ingrid Sentse, milieucoördinator Ik ben in 1991 afgestudeerd aan de Technische Universiteit Eindhoven als 1 juli J.C. Pet Verpakken R.A. Huisman S. Anes Jan de Haas kwam 30 november 1964 in dienst bij Heineken Rotterdam in de functie van arbei der. Later werd hij daar magazijnbe diende bij het Centraal Magazijn. In 1974 werd Jan overgeplaatst naar Zoeterwoude, eerst ook als maga zijnbediende en later als magazijn meester. Tot op heden werkt Jan nog steeds in het Bedrijfsmagazijn, inmiddels als administratief mede werker. Hoewel Jan donderdag 30 mei 37,5 jaar in dienst was bij Heineken, werd dit op vrijdag gevierd. Nadat Jan uit handen van Wilbert Raaij- makers het speldje heeft mogen ont vangen, is hij 's avonds samen met collega's en hun partners gaan bow len en een hapje gaan eten. Echtgenote Wil was ook bij de uitrei king van het speldje aanwezig. Dit tot grote verbazing van Jan, want hij was daar helemaal niet van op de hoogte (in tegenstelling tot vele anderen, zo bleek). "Een geslaagde viering van mijn jubileum", aldus Jan. Namens de collega's van het Bedrijfsmagazijn Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 7