Teamuitje BTD: veel zon en weinig wind Mag ik mij even voorsteilen... 6 Met nog wat slaperige hoofden vertrok de Bedrijfstechnologische Dienst om 07.00 uur uit Zoeterwoude voor een teamdag, georganiseerd door het kwaliteitscontrole-team. Vanuit Hoorn vertrok de groep met een oude tweemastklipper om te gaan zeilen op het IJsselmeer. De gedachte was dat het bepaald geen 'stilzitdag' zou worden. Helaas voor de actieve- lingen, en gelukkig voor de 'relaxers', hadden de weergoden iets anders in petto dan een fanatieke zeiltocht: er stond namelijk geen zuchtje wind. Doordat het zonnetje flink scheen en dankzij de flexibiliteit van het gehele team, werd hiervoor een goed alter natiefgevonden. Na een dag ont spannen heeft het team 's avonds nog heerlijk Chinees gegeten en keer de vervolgens moe maar voldaan terug naar Zoeterwoude. Kees Kruunenberg, Bedrijfstechnologische Dienst We hijsen de zeilen. Mijn naam is Robin Weening en sinds 1 mei heb ik Peter Heemskerk opgevolgd in de functie van teamleider van de afdeling Operations Scheduling (OS) in Zoeterwoude. Het is alweer bijna drie jaar geleden dat ik bij Heineken in dienst kwam als coördinator van Nieuwe Product Introducties voor Heineken Nederland Supply. Tot 1 oktober 2001 was OS formeel een onderdeel van de brouwerij, maar met de implementatie van het STAR Chain project is OS onder de integrale planningsafdeling D&SM terechtgekomen. Vanuit deze afdeling wordt de hele keten van HNS aange stuurd, waarbij OS het plannen van de weekopdrachten binnen de brou werij voor zijn rekening neemt. In mijn vrije tijd ben ik graag actief bezig. Voor een sport met een racket ben ik altijd uit te dagen. Daarnaast speel ik op zondag voetbalcompetitie in een zeer recreatieve klasse en ben ik momenteel met een zeilcursus bezig. Het spreekt me erg aan om samen met de mensen van de afdeling OS het planningshart van de brouwerij te vormen. Om de voordelen van het STAR Chain project te realiseren, moeten we de komende tijd het plan ningsproces nog verder stroomlijnen. Voor vragen over de aansturing van de keten van de brouwerij is OS het aanspreekpunt. Een ieder is dan ook van harte uitgenodigd om alle vragen hierover aan ons te stellen. Tot ziens in de brouwerij. Robin Weening, Operations Scheduling

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 6