WIE IS Ibrahim Özyigit (55) medewerker Bedrijfsrestaurant Strenger? PROFIEL Heineken 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Het zal niemand zijn ontgaan dat we in het afgelopen jaar binnen onze brouwe rij extra aandacht hebben besteed aan het naleven van een aantal reeds bestaande regels en voorschriften. Een snelle terugblik levert een lijstje op dat voor iedereen een aantal herkenba re punten heeft. Aanscherping uitvoe ring ISO&HACCP-voorschriften, hygiëne, orde en netheid, beveiliging en toe gangscontrole, alcoholbeleid, gebruik persoonlijke beschermingsmiddelen, naleven veiligheidsvoorschriften, parkeerdiscipline, omgang met e-mail et cetera. Waarom zijn we eigenlijk op deze pun ten strenger geworden? Het antwoord is simpel. Wij gaan gewoon doen wat we in het verleden al met elkaar heb ben afgesproken en wat al bij vele bedrijven de normaalste zaak van de wereld is. Dit wordt dan ook verwacht van een topklasse bedrijf dat wij willen zijn! Eigenlijk wil ik liever niet spreken van 'streng zijn', maar vind ik 'gewoon doen' beter op z'n plaats. Dit is een absolute voorwaarde voor een succesvolle brouwerij! Wilbert Raaijmakers Wat is je sterrenbeeld? "Tweeling. Ik ben voorzichtig en kijk de kat uit de boom. Verder heb ik een open karakter en ben ik positief Hoe lang werkje bij Heineken? "Sinds 1980. Ik heb eerst twaalf jaar bij DCS als heftruckchauffeur gewerkt. Vanaf 1992 werk ik bij het Bedrijfsrestaurant als kassamede werker. Het leuke van dit werk is, dat ik veel contact met alle mensen heb, zowel met mijn collega's als met de klanten." Hoe vier je je vakanties? "Ik ga ieder jaar naar Turkije, mijn geboorteland. Verder zit ik min stens een keer per jaar in een huis je van Center Pares in Nederland en ik ga regelmatig naar Luxemburg." Wat eet je graag? "Behalve gekookte prei vind ik alles lekker." Wat is je zwakke kant? "Soms vertrouw ik mensen te snel." Wat doe je zoal in je vrije tijd? "Ik vind het leuk om te schilderen met acrylverf en ik hou van foto graferen. Verder maak ik regelma- iedere avond loop ik een half uur in een flink tempo." Wat is je grootste wens? "Om samen met iedereen in mijn omgeving gezond oud te worden." Wat lees je zoal? "Ik lees veel boeken, tijdschriften, vak bladen, folders en zelfs blaadjes die ik op de grond vind." Van welke muziek hou je? "Van alle muziek waarvan de melodie prettig in mijn oren klinkt. Of het nu pop of klassiek is, dat doet er niet toe. Ik kan heerlijk ontspannen bij Bach of Beethoven." Voor wie heb je bewondering? "Atatürk. Hij heeft ervoor gezorgd dat Turkije begin deze eeuw een demo cratische republiek werd. Vrijheid is belangrijk." Wat vind je vervelend? "Oneerlijkheid. Ik ben zelf eerlijk en wil ook dat anderen eerlijk tegen mij zijn. Omdat ik goed van vertrouwen ben, ingesteld. En ik ben romantisch." tig wandelingen met mijn vrouw en word ik hierin soms teleurgesteld." Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 3