HVZ-TOERNOOI WEER EEN TOPPER J/i.1.1J.UL, Biefstuk, gebakken aardappelen met mayonaise en appelmoes Bami goreng, gebakken ei, saté met pindasaus, atjar en kroepoek Kabeljauwschnitzel met ravigotesaus, aardappelpuree en Mexico-mix Pitabroodje met shoarma, patat en koolsalade Gestoofd lamsvlees, geroosterde aardappelen en ratatouille Lasagne Bolognese en Italiaanse salade Spare-ribs met knoflooksaus, patat met mayonaise en rauwkost Paella Ajam pedis met ketjapsaus, sambalboontjes, mie en kroepoek Gebakken mosselen met cocktailsaus, aardappelkroketjes en rauwkost Warm vlees met pindasaus, Vlaamse friet met mayonaise en appelmoes Half haantje, broccoli, gebakken aardappelen met mayonaise Macaroni en Milanese salade Gebakken mosselen met twee sauzen, gebakken aardappelen en Mexico-mix Karbonade, tuinbonen met spekjes en gekookte aardappelen Woensdag 19 juni: Donderdag 20 juni: Vrijdag 21 juni: Zaterdag 22 juni: Zondag 23 juni: Maandag 24 juni: Dinsdag 25 juni: Woensdag 26 juni: Donderdag 27 juni: Vrijdag 28 juni: Zaterdag 29 juni: Zondag 30 juni: Maandag 1 juli: Dinsdag 2 juli: Woensdag 3 juli: 9 ML r Op ons sportcomplex 'Ten voeten uit' vond 25 en 26 mei het jaarlijkse voet baltoernooi van HVZ plaats. Voor de kids was er natuurlijk het springkus sen, de schmink en de spelletjes. Voor de wat ouderen het voetbal en de gezelligheid (of moet ik de gezellig heid als eerste noemen?). Twee dagen lang werd er fanatiek gestre den om een paar gigantische bekers. Niet alleen op de afdeling, maar ook op de groene mat staan de Heineken- medewerkers hun mannetje. Het toernooi werd wel beïnvloed door de nukken en grillen van het Nederlandse klimaat. De zaterdag was nog zonnig (maar wel fris), de zondagse wedstrijden werden soms geteisterd door hevige slagregens. De finale tussen HVZ en de firma Van der Heijden werd hierdoor zelfs twee maal onderbroken. Van der Heijden won met 1-0. "Het weer deed ons de das om", meende een HVZ-er. "Wij moeten het van mooi weer hebben". Ja, ja, en bij mooi weer hadden zij het ongetwijfeld moeten hebben van regen (ha, ha). Prominenten waren er ook. Zo werden de prijzen uitgereikt door de heer Vos, directeur van Proseco. De heer Rosmalen beloonde het team van Proseco met de sporti- viteitprijs. En zagen we ook niet mevrouw Heike Smit en de heer Van der Tuin van PHZ rondlopen? Om de twee dagen kort samen te vatten: top! Een reden om volgend jaar de afdeling (weer) in te schrijven en/of om even langs te komen. Een tipje van de sluier: volgend jaar zullen ook dames acte de presence geven om een wedstrijdje te spelen. Namens het HVZ-bestuur en de evenementen commissie: tot volgend jaar. Jos Bouwmeester

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 2