Mag ik mij even voorstellen... Jubileum Billy Braithwaite Dirk Blom weer terug! 1 Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Mijn naam is Kirsten Barnhoorn. Ik ben 34 jaar, getrouwd met Pieter en net moeder geworden van een schat van een dochter, Tess. Samen met onze jonge bruine labrador Zara zorgt ze thuis voor heel wat leven in de brouwerij. Sporten geeft me energie. Je zult me dan ook regelmatig zien tennissen op de baan van Heineken of hockeyen met het Heineken-hockeyteam. Per 1 mei ben ik de projectleiders van DCS Binnenland komen versterken. Ik zal me de komende tijd met name bezighouden met de ontwikkeling van een nieuw transport- en beladingscon cept voor de distributie van het bier van onze brouwerijen naar de horeca-units, retailers en het interbrouwerijverkeer. Sinds 1997 ben ik in dienst van Heineken. Eerst als logistiek manager voor Noord-Amerika, later als inkoop manager van verpakkingsmaterialen. Ik heb Technische Bedrijfskunde en Organisatiesociologie gestudeerd. Daarna heb ik als management-consul tant voor Fokker en Holland Consulting Group gewerkt. De projecten bij Fokker varieerden van cultuurverandering en reorganisatie tot de herinrichting van werkprocessen en managementinforma tie. Bij Holland Consulting Group advi seerde ik klanten op het gebied van inkoopmanagement, marketingplanning en strategievorming. Met Heineken als een van mijn grotere klanten, waar ik met veel plezier voor en mee werkte, was de overstap naar Kirsten Barnhoorn, senior projectleider DCS Binnenland Heineken niet moeilijk te maken. Mijn focus ligt op het werken en denken in supply chains. Met nieuwe energie ben ik dan ook van start gegaan als senior projectleider bij DCS Binnenland. Kirsten Barnhoorn, DCS Binnenland en Billy krijgt het jubileum speldje opgeprikt Onder het genot van een kop koffie met gebak werd 21 mei het 25-jarig jubileum van Billy Braithwaite gevierd. Aanwezig bij deze bijeen komst waren de bedrijfsleiding en enkele collega's van de jubilaris. Wilbert Raaijmakers reikte Billy de envelop en speld uit. Rob Stoute zette Billy op de voor hem toepasselijke manier in het zonnetje. Billy kreeg daarbij een gedicht en een cadeau overhandigd. Na een geanimeerd samenzijn ging iedereen om vijf uur weer aan het werk. Boudewijn Hulsman, teamleider Colonne 1, Verpakken Dirk Blom moest door zijn ziekte vorig jaar juni noodgedwongen gedeeltelijk zijn EHBO-werkzaamheden afstoten. Toen zijn collega kaderinstructrice Anneke van der Kamp werd gevraagd zijn werkzaamheden over te nemen, aarzelde zij geen moment. Zo konden in Zoeterwoude de EHBO-lessen gewoon doorgang vinden. Tijdens de uitreiking van de EHBO-diploma's bedankte de gelukkig weer herstelde Dirk Blom, Anneke van der Kamp voor haar ondersteuning tijdens zijn ziekteperiode. Carola Verkerk, Interne Dienst Bedrijf m Dirk Blom bedankt Anneke van der Kamp voor het tijdelijk overnemen van zijn EHBO-werkzaamheden Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 7