De Platenwasserij Palletsorteerinstallatie in 5-ploegendienst 1 L|l 2 VAST Dagje meelopen w' Heineken 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Een van de beste manieren om kennis te maken met een nieuwe afdeling is gewoon een dagje mee te lopen. Zo heb ik een dag met DCS Binnenland in Zoeterwoude mogen meelopen, 's Ochtends vroeg eerst veiligheids schoenen halen en vervolgens koffie drinken met Joop Dol en Viviane Vandermeulen. Na een uiteenzetting door ploeg 2 in het Regelcentrum, waar het behoorlijk druk was in verband met Pinksteren, naar de dagelijkse 9-uurs- vergadering bij de rayonleider Ver pakken. Je ziet dan hoe groot de Brouwerij Zoeterwoude is en hoeveel verschillende afdelingen hard moeten werken om ons mooie product te maken en te distribueren. Vervolgens de Garage waar niet alleen aan alle vorkheftrucks wordt gewerkt, maar ook al het andere rollend materieel aan de gang wordt gehouden. Ook hier wordt volop nagedacht over hoe we zaken zo kunnen inrichten dat we beter werken en tegelijkertijd de kosten kunnen druk ken. Tijdens de lunch heb ik kennisge maakt met een werkgroep onder lei ding van Maarten Timmer, die met een enthousiaste club bezig is met de con sequenties van WMS Binnenland. Ook hier wordt gekeken hoe we de toch al hoge standaard van werken kunnen verbeteren en kosten kunnen besparen. Na de ploegovergang op naar Henk van Breugel om kennis te maken met het CS&C-team, waar de orders van Binnenland binnenkomen en ervoor wordt gezorgd dat zij op de goede plaats terechtkomen voor belading. Een mooie dag, vooral door al die men sen die bereid waren mij iets over hun werk te vertellen. Bedankt en tot ziens. Fred Holvast De Platenwasserij Palletsoorteerinstallatie (P&P) startte dinsdag 2 april in 5-ploegen dienst oftewel in een volcontinu dienst. De medewerkers die nodig waren om dit te realiseren, moesten uit de flexpool van Verpakken komen. De totstandkoming heeft veel inspanning gekost, maar het resultaat is er naar. Moninder Singh De eerste week stond in het teken van kennismaking en opleidingen. De medewerkers moesten onder meer ervaring opdoen op de kleine en de grote heftruck. Met de afdeling Opleidingen en EVO (ondernemings organisatie voor Logistiek en Transport) was een opleidingspro gramma op maat gemaakt. Vanaf nu heeft de afdeling P&P capaciteit genoeg om aan de vraag van onze glasleveranciers te kunnen voldoen voor wat betreft kunststof tussenpla ten. Ook worden alle pallets die van de exportcolonnes komen, gecontro leerd en schoongeborsteld voordat ze naar onze toeleveranciers gaan. Nu weten de voormalige flexpoolme- dewerkers ook waarom de P&P- medewerkers van het eerste uur con tinu vroegen de gele klossen van de kartonpallets onder elkaar te zetten. Nadat de ex-flexpoolmedewerkers de stap hadden gezet om naar de afde ling P&P te komen, bevalt het hen nu Ahmai Tekeli prima. Hun inzet en inzicht is dik in orde en wij als teamleiders zijn zeer tevreden met onze nieuwe medewer kers. Sjaak Batelaan Ger Burgers, afdeling P&P Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 3