John Veldt (43) Kwaliteitsanalist BTD - KCT PROFIEL 2 Woensdag 5 juni: Donderdag 6 juni: Vrijdag 7 juni: Zaterdag 8 juni: Zondag 9 juni: Maandag 10 juni: Dinsdag 11 juni: Woensdag 12 juni: Donderdag 13 juni: Vrijdag 14 juni: Zaterdag 15 juni: Zondag 16 juni: Maandag 17 juni: Dinsdag 18 juni: Woensdag 19 juni: Enchilada, rijst en witte koolsalade Nasi goreng, pittig rundvlees, gefrituurd ei, roedjak en kroepoek Gebakken zalmmoot met witte wijnsaus, spinazie en geroosterde aardappelen Oerhammetje, twisters en gemengde salade met hollandaisesaus Moussaka en tzatziki Wiener schnitzel, bloemkool met bechamelsaus en gekookte aardappelen met jus Kippenbout, Mexico-mix, patat met pindasaus en mayonaise Macaroni Bolognese met geraspte kaas en Italiaanse salade Nasi goreng, gebakken ei, saté met pindasaus, atjar en kroepoek Kibbeling met ravigotesaus, aardappelpuree en groene salade Broodje hamburger en patat met mayonaise Kipfilet, sperziebonen en witte rijst met kerriesaus Spaghetti Bolognese met geraspte kaas en Italiaanse salade Zeeuwse rijsttafel Biefstuk, gebakken aardappelen met mayonaise en appelmoes Wat is je sterrenbeeld? "Tweeling. Een prettige eigenschap van dit sterrenbeeld is dat ik makke lijk kan overschakelen. Ik kan meer dingen tegelijk." Hoe lang werkje bij Heineken? "Sinds 1985. Ik begon bij het lab van het Kelderdienstgebouw." Wat zijn de leuke kanten van je werk? "De variatie van taken en de diep gang hierin. Momenteel zit ik in het MES-project van Verpakken." Favoriete eten? "Ik lust alles." Wat lees je zoal? "Alleen vakliteratuur en de krant." Jouw muziek? "Klassiek." Wat doe je zoal in je vrije tijd? "Samen met mijn vrouw zit ik op dan sen. Als sport beoefen ik aikido. Dit is de enige Japanse verdedigings- sport met als doel de tegenstander ongedeerd uit de strijd te laten komen. Verder ben ik aardig wat tijd kwijt met activiteiten op de scholen van mijn kinderen. Tot voor kort zat ik in de ouderraad van de basis school, hielp bij schoolfeesten en schoolreisjes. Nu ben ik alleen als begeleider van het schoolkamp actief." Grootste wens? "Gelukkig en gezond oud worden, samen met mijn vrouw en twee zoons." Zwakke kant? "Te snel 'nee' zeggen. Ik kan en doe veel dingen tegelijk, maar soms heb ik wat meer bedenktijd nodig om te bepalen of ik iets wel of niet wil. Dus regelmatig wordt mijn 'nee' uitein delijk 'ja'." Waar erger je je aan? "Verkeersdrempels. Deze en een aantal andere snelheidsbeperkende maatregelen beperken het tempo van ziekenwagens en brandweerau to's." Levensmotto? "Goed zijn voor een ander. Dat is de leidraad in mijn leven."

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 2