Fred Kristel verlaat Heir (S Klein succes open HVZ-trainingsayond veiligheids b DE EIQEN VEll L£V£tf IN DE BROUWERIJ MEI 2002 Onder grote belangstelling van vele (oud collega's en vertegenwoor digers van leveranciers nam Fred Kristel donderdag 25 april afscheid van de brouwerij. Fred begon zijn loopbaan ruim 38 jaar geleden bij Amstel Brouwerij. Tot zijn laatste werkdag bij OHC Verpakken heeft Fred met plezier en met grote betrokkenheid gewerkt. alle flessen een onzichtbare code had laten aanbrengen met de tekst 'chec ked by Fred'. Fred kreeg zo'n speciale fles overhandigd en een UV-lamp waarmee de code zichtbaar werd. Vervolgens kreeg hij een volledig werkende miniatuur EBI (Empty bottle Inspector) als aandenken. Plezier maken staat bij Fred altijd voorop. Dit werd tot uiting gebracht door het koor van de Eleineken Skiclub, waarvan Fred een van de mannen van het eerste uur is. Onder leiding van Aat de Jong werd 'Hoog zijn de bergen, diep is het dal' gezon gen. De bijbehorende bewegingen w~ Aat de Jong begeleidt het lied 'Hoog zijn de bergen, diep is het dal' De jaarlijkse open trainingsavond van Heineken Voetbalvereniging Zoeterwoude is zojuist achter de rug. Ondanks de kleine opkomst, was de open avond niet voor niets geweest. Acht personen hadden zich opgegeven, maar helaas lie ten hiervan vier verstek gaan op de avond zelf (zonder ook maar even de moeite te nemen om zich af te melden). Het positieve is, dat we aan deze avond drie nieuwe leden hebben overgehouden. Een vierde lid is hoogstwaarschijnlijk op komst: hij wil even afzien of hij over de spierpijn heen komt. Het aantal nieuwe deelne mers lijkt weinig, maar voor een kleine vereniging als HVZ is ieder nieuw lid een aanwinst. Ik wil al deze heren dan ook bedanken voor hun komst en inzet tijdens de trainingsavond en hoop dat jullie nog lang actief blijven bij HVZ. Ook mijn dank aan de heren van HVZ 1 en 2 voor de aanwezigheid en inzet op deze avond, want zon der hun medewerking hadden onze nieuwe leden toch een hele andere indruk gekregen van de sportieve gezelligheid binnen HVZ. Bij deze nodig ik ook iedereen uit om langs te komen bij het HVZ- toernooi 25 en 26 mei. Dat wordt weer oergezellig. Marco Honders, Heineken Voetbalvereniging Zoeterwoude Op afdeling Verpakken is duide lijk aangegeven waar een bril moet worden gedragen, ledereen die bij Verpakken werkt, ook tijde lijk personeel en mensen van externe firma's, is duidelijk ver teld dat hij/zij verplicht is de veiligheidsbril te dragen. Een veiligheidsbril draag je voor je eigen veiligheid; een kapot oog is immers niet te vervangen! Veiligheidsbrillen worden gratis verstrekt. Dit lijkt heel duidelijk. Loopje echter bij Verpakken rond, dan valt op dat er veel mensen geen veiligheidsbril dra gen op plaatsen waar dit wel moet! Veel operators ergeren zich hieraan en dringen er bij het management PAGINA 4 Fred en zijn vrouw genieten Onder applaus werden Fred en zijn familie in ontvangstge bouw De Hooiberg ontvan gen. Nadat Arie van Dijk namens de brouwerij een woord tot Fred had gericht, presenteerde het VOT (Verpakken Opsporings Team) op ludieke wijze de vele werkzaamheden, met name op het gebied van inspectieappara tuur, die Fred heeft verricht. Het VOT had een onderzoek verricht naar de mensen die vrijwel altijd aanwezig zijn op de brouwerij. Fred was daar een van. De conclusie was dat Fred al zijn werkzaam heden nooit alleen kon hebben gedaan; er moest een tweede Fred zijn. Op dat moment verscheen Fred nummer twee. Deze vertelde dat hij eigenlijk maar weinig deed omdat de echte Fred zijn werk nooit achterliet als de apparatuur niet functioneerde. Het antwoord op de vraag wat de tweede Fred dan wel deed, was dat hij op de etiketten van

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 4