5 Heineken Amsterdam voetbalt tegen Whitbread pub-elftal uit Sheffield GOLFWEDSTRIJD DREHER Twee jaar geleden besloot Heineken France de internatio nale ruitersport te sponsoren. Voortvloeiend uit dat besluit was Heineken vorig jaar nauw betrokken bij het Europese Springkampioenschap in Dinard en het C.S.I. in Straats burg. Klassement van de 'Coupe des Nations' 1986 Op een stralende voorjaarsdag in Amsterdam (Nederland) speelde het Heineken voet balteam H.B.M. een thuiswedstrijd tegen Hallam, een Whitbread pub elftal uit het Engelse Sheffield. Na een tevreden gespin in het begin (2-0) moest ons elftal aan het eind van de wedstrijd de eer aan de gasten overlaten, die met 5-3 wonnen. Vervolgens bonden de veteranen de strijd aan. De Engelsen waren zowel jonger als beter en ons team moest met 6-0 het onderspit delven. Na afloop besloot een zeer geanimeerd samenzijn deze sportieve ontmoe ting, waarbij de Engelse spelers overtuigd raakten datje met het Heineken bier, zo dicht bij de bron, in een bijzonder goede stemming kan geraken. De dag ervoor vond reeds verfrissing plaats in het Koelschip na een rondleiding door onze Amster damse brouwerij. De Villa Condulmer Golf Club bij Venetië was de plaats van handeling van een twee dagen durend golftoernooi, georga niseerd door onze Italiaanse brou werij Dreher. Er werd gestreden om de Heineken Beer Cup 1986. De vele deelnemers moesten 36 holes 'bedwingen'. Bij de heren bleek Paolo Brugnera de sterkste golfer. Chiara Zoppelli wist bij de dames beslag te leggen op de eerste plaats. Tijdens de prijsuitreiking werd De Franse ploeg vóór de Heineken-tent. De heer P. Lebru reikt de Cup uit aan de trainer van de Franse ploeg, Patrick Caron. De Franse hippische gemeen schap was blij met de spon- soring-activiteiten van Heineken France. Als gevolg van die erkentelijkheid werd tijdens de Inter nationale Ruiterfeesten in Fontaine- bleau, die gehouden werden van 25 tot 29 juni dit jaar, niet gestreden om de 'Coupe des Nations' maar om de 'Coupe des Nations Heineken'. Het was voor de eerste maal dat in Frankrijk een ruiterfeest met zoveel disciplines werd gehouden. De ruiters konden inschrijven voor het springconcours, dressuurproeven en menwedstrij den. Als beschermheren van de ruiter feesten traden op André Giraud, Minister van Defensie, Francois Guillaume, Minister van Landbouw, en Christian Bergelin, Staats secretaris voor jeugd- en sportzaken. Het belangrijkste onderdeel van de ontmoeting was de strijd om de Coupe des Nations Heineken. De Franse springploeg kwam als winnaar uit de bus. Dit resultaat was niet verwonderlijk, gezien het feit dat de ploeg al sinds 1982 titelhoudster is. Bovendien hadden de Franse ruiters zich dit jaar al onderscheiden met goede prestaties in Rome, Luzern en Hickstead. De wedstrijden zijn gedeeltelijk rechtstreeks uitgezonden via de verschillende televisienetten. Pierre Lebru, Algemeen Directeur van Heineken France, reikte de cup uit aan de trainer van de Franse ploeg, Patrick Caron, en de indivi duele prijzen aan de Franse ruiters. Verkoopmanager André Potocki heeft de tweede prijs uitgereikt aan de Britse ruiters. Joseph Gailing, Regionaal Manager Parijs-Noord, overhandigde de derde prijs aan de Italiaanse ruiters. Het commerciële team van Heineken France ontving zijn genodigden in de ontvangstentent, dat tevens dienst deed als Perscentrum en voor deze gelegenheid omgedoopt was tot 'Heineken Club'. Het team heeft door zijn uitstekend onthaal en dienstbetoon en door zijn gezellig heid bijgedragen tot het succes van dit hippisch evenement en het versterken van de image van ons Heineken bier. le Frankrijk, met 11,75 punten: Frédéric Cottier op Flambeau C Michel Robert op La Fayette Patrice Delaveau op Laeken Pierre Durand op Jappeloup de Luze. 2e Groot-Brittannië, met 12 punten 3e Italië met 16,5 punten. bovenstaande foto genomen. Van links naar rechts meneer Faganello Lino (area manager), Chiara Zoppelli (eerste prijs dames), de heer Ivano Giop (marketing services) de heer Baldo Bonaventura (directeur van de golfclub) en mevrouw Lucia Russo (secretaresse van de golfclub). HBM in Heineken shirt) moest de eer aan de gasten Hallamoverlaten.

Heineken International Magazine | 1986 | | pagina 5