Nederlandse Marine op bezoek bij Murphy International Brasserie Douala officieel geopend De officiële openingshandeling door Minister Nomo Ongolo. Links op de foto de heren Fotso en Coebergh. De nieuwe brouwerij van Inter national Brasseries te Douala in Kameroen is enige tijd geleden officieel geopend. De heer Nomo Ongolo, Minister van Handel en Industrie van Kameroen, knipte het lint door in aanwezigheid van een groot aantal gasten. Heineken was vertegenwoordigd door dc heren H. F. M. Coebergh, lid van de Raad van Bestuur, J. E. M. Bruning, Regional Marketing Manager en P. Hamers, Regional Technical Manager. De heer Coebergh besteedde in zijn toespraak aandacht aan de succes volle samenwerking met onze Kame- roenese partner, de heer Fotso. De voorspoedige start van Interna tional Brasserie heeft er namelijk toe geleid, dat op de dag van de officiële opening de eerste uitbreiding al was gerealiseerd. Ook sprak hij zijn dank uit aan de regering van Kameroen, aan de medewerkers en vooral ook aan de Heineken medewerkers die in Kame roen werkzaam zijn. Na de officiële openingshandeling werden de gasten rondgeleid in de nieuwe brouwerij, die volop in bedrijf was. Tot slot werd de openingsplechtigheid tijdens een receptie beklonken met Amstel en Mützig, de twee bieren die zo snel en succesvol hun weg naar de Kameroe- nese consumenten hebben gevonden. Heineken heeft in deze nieuwe brou werij een participatie van 34%. Daarnaast wordt technische bijstand gegeven. International Brasserie brouwt de merken Amstel en Mützig in licentie. De heer Coebergh tijdens het uitspreken van zijn speech. Op de achtergrond de voorgevel van de nieuwe brou werij. Uitgegeven door Concernstafdienst Public Relations van Heineken N.V. Postbus 28,1000 AA Amsterdam. Tel. 020/702268. De "Heineken Splash een speciaal gemaakte waterhindernis op het cmss- De "Heineken Bar hindernis, country parcours. HEINEKEN HINDERNISSEN "Heineken splash" een speciaal gemaakte waterhindernis op het cross-country parcours. En de nieuwe "Heineken Bar" hindernis deed het fantastisch. De inter nationale competitie is gewonnen door Jessica Harrington op het paard "Coppit". Dit unieke evenement op de Ierse paardensportkalender en de Proeven 1986 kregen een enorme publiciteit in Ierland, waaronder een half uur durend programma op de Ierse T.V. Er waren dit jaar ook een record aantal deelnemers. Teams uit onder andere Ierland, Zweden, Nederland en Engeland zorgden voor een deel nemersveld van in totaal 140 ruiters en amazones. In het Engelse team was de wereldkampioene, Lucinda Green vertegenwoordigd. Officiers en bemanning van de Nederlandse mijnenveger Flotilla nr. 3 brachten een bezoek aan onze Murphy brouwerij in Cork. De Flotilla nr. 3 deed tijdens een trainingsprogramma de Ierse havenstad aan. Public Relations Manager Vincent Giltinan leidde het gezelschap rond in de onlangs gemoderniseerde brou werij. Er werd grote waardering geoogst voor zowel Murphy Stout als Heineken bier. De Heineken nationale en internationale paarden- proeven 1986 in Ierland waren voor het tweede jaar een pronkstuk in de paardenwereld voor onze Ierse Murphy brouwerij. De proef duurde drie dagen en is in Ierland dé grote uithoudings- en bekwaamheidstest voor paard en ruiter. Tijdens het evenement kwamen onder andere dressuur en een opwin dende cross-country dag aan de orde. Het programma eindigde met schoonspringen. Menig paard struikelde over de 't H- -

Heineken International Magazine | 1986 | | pagina 3