No. IS volkomen mee instemmen, dat van zijn zestigsten verjaardag wat "drukte" werd gemaakt. Zelf was hij altijd wars van alle drukte. Van Laandag tot en met Zaterdag was hij de eenvoudige stadhuis ambtenaar, iets, wat hij duizendmaal belangrijker vond dan de sport. Maar als eenvoudig, kundig, bescheiden en fair sportsman en als trouw en toegewijd werker voor zijn club zal hij voor nog vele generaties een voorbeeld blijven. Ook voor de leden van de Sportclub H.B.M. vdz DE CCLPJTITjlS SCHERMEN Maandag1 Februa ri, net te laat dus om in het voor dit nummer beloof de overzicht te verwerken, ift de laatste wedstrijd ge trokken van de eerste helft der schermcompetitieTevens werd een aanvang gemaakt met de tweede helft dezer compe titie, waarvan het verdere programma luidt: (voor zoo ver H.B.M. betreft) Dinsdag, 9 Febr», zaal HBM degen; H.B.M.-Incasso-Bank H.B.M.-A.S.C. Incasso-Bank-A.S.C. Dinsdag, 9 Maart, zaal HBM sabel: H.B.M.-A.P.G.S. I H.B.M.-A.S.C. I A.S.C. I - A.P.G.S. I Donderdag, 18 Mirt, zaal PCB sabel: D.O.S.-H.B.M. H.B.M.-A.P.G.S. II DCSA.P.G.S. II Dinsdag, 30 Maart, zaal HBM sabel: H.B.M.-A.S.C. II H.B.M.-Ine as so-Bank Incasso-Bank - ASC II Hoofdsecondanten zijn resp. v.d.Vuurst, Stijnders, v.Driest en v.d.Vuurst. Ben internationaal assaut DB BEDROGEN BEDRIEGER Onder de tien geboden in de sport nemen fairness en sporti viteit de eerste plaatsen in. Het zijn geboden met bijzonder groote waarde, waartegen echter nog dikwijls gezondigd wordt. Toch zijn handelingen tegen ge noemd gebod niet altijd den be drijver ten volle aan te rekenen, omdat het vaak uitingen zijn, die in spelwoede worden bedreven of een gevolg waren van overge- loopen enthousiasme. Echter, wanneer men in volle overeenstem ming met zichzelve een loopje gaat nemen met d.e sportiviteit en de fairness eenvoudig lucht is, dan wordt het leelêjkerl Voor de propaganda is het dan ook weieens aardig om u van zulk een geval, al is het dan ook lang geleden voorgevallen, iets op te halen, hetwelk de bedrij ver zijn leven lang als voorbeeld zichzelve heeft voorgehouden. m het land der langstaar ten, toen nog een Keizerrijk, zouden op de Nederlandsche le gatie "De Ruyterfeesten" gehouden worden, waarvan als onderdeel het schermen op het geweer op het programma stond. Het zou internationaal zijn en behalve de Hollanders werden uitgenoo- digd Duitschers, Japanners,

Het Dwaallicht | 1943 | | pagina 3