No .4 MET DWAALLICHT Januari 1942 1 VOETBAL I Het Eerste wint vriendschappe lijk en wordt voor de compe titie onbarmhartig gekraakt! Met tweede wint van een concurrent. Het eerste ziet met gemeng de gevoelens op de laatste maand van 1941 terug. Met speelde een aardiger1, stevigsivriendschappe- lijken wedstrijd op het Sheli te rre in tegen S.M.N.de kam- pioenscandidaten van de paral lel-af deeling. Er werd gewon nen met 3-1 en het vertoonde spel deed het beste voor de I S.M.N. - H.B.M. 1-3 l komende ontmoe- 1 A.G.T. - H.B.M. 12-1 1 ting tegen de H.B.M.II-V.& V. IV 5-1 l "geweldenaren" f\ 1 van onze eigen afaeeling, A.G.T., verwachten. Het is echter anders geloopen. Eenige omzettingen in het elf tal bleken geen succes en daar kwam nog bij, dat het terrein volmaakt onbespeelbaar was. Vooral in en vóór de doelen was Generaal Modder heer en meester, neeper en backs ston den tot over de enkels in de Sloterdijker klei geplant. En dat, terwijl de wedstrijd voor 7/8 in ons doelgebied werd gespeeld. Toch wisten we vóór de rust nog aardig stand te hou den. Het stond 2-1 en deze beide goals had Leentvaar on der normale omstandigheden ze ker gehouden. Na de rust kwam echter de debacle. Met werd 3-1 en 4-1, waarop onze keeper het wel geloofde en naar de volgende acht (I) doelpunten vrijwel geen hand uitstak, men kan over de sportiviteit van deze houding redetwisten, doch een feit is het, dat de grootste schuld in deze den scheidsrechter treft. Dit was geen veld op op te spelen, dit was geen goal om met kans op succes te verdedi gen. waarmede geenszins gezegd is, dat a.ü.T. deze groote overwinning uitslui tend aan het veld te danken had. De moeilijke omdtandigheden golden voor f de trammenschen evenzeer, doch zij wisten zich er veel beter bij aan te pas sen. Eij speelden het voor dit modderveld eenige juiste systeem: lange pas ses en gaven voorts van een buitenge wone schotvaardigheid blijk. Onze ach terhoede kon de klomp klei, waarin de bal gehuld wasniet ver genoeg wegkrij- gen en daar de M.B.M.-voorhoede als gewoonlijk rustig tot over de midden lijn op den bal bleef wachten, kwam elke uittrap als een boomerang steevast weer op het m.B.m.-doel terug. Daar wisten de tram-voorwaartsen er wel raad mee. Meel a.G.T. is trouwens een ploeg, die klopt als een bus. Een prima en sportieve tegenstandereen kampioens- ploeg in den war-en zin des woordsl Hier volgt de stand per uit.Dec.j a.G.T. G 5 1 - 11 47- 8 G .H.B. 7 5 1 1 11 25-12 V.V.A. 8 5 1 2 11 22-17 KROMHOUT 6 5 1 10 35-12 M.B.M. 8 2 2 4 6 21-26 BIMSA 7 2 1 4 5 18-34 E.H.D.S 8 1 2 5 4 17-38 W.O.L. 8 - 8 - 16-54 bananen

Het Dwaallicht | 1942 | | pagina 3