E)D k HET DWAALLICHT Een nieuwe H.B.M«-sport De liefhebberij voor de mooie biljartsport is onder de leden van de Sportclub H.B.M. altijd zeer groot geweesten vaak werd de wensch te kennen gegeven, deze sport in H.B.M.r verband te gaan beoefenen. Steeds is dat echter afgestuit op - voorname lijk financieele - bezwaren. Thans hebben wij echter met onze zustervereeniging H.B.B.A. een overeenkomst kunnen sluiten, waarbij de biljartzaal van die ver- eeniging één avond in de week uit sluitend ter beschikking staat van onze Sportclub. Wij zijn hiervoor de H.B.B.A. zeer erkentelijk. Den avond, waarop H.B.M. gaat biljarten, hebben wij vast gesteld op Woensdag, het aanvangsuur, evenals bij het scher men, op half zeven. Toegang hebben werkende leden van de Sportclub. Er zijn twee biljarts beschikbaar. Voor de verdeeling van den speel tijd is natuurlijk eenige leiding noodig. Wij hebben gemeend, dat de ze leiding bij den heer Hitman in goede handen zou zijn. De heer Ritman zal dus op verzoek van het bestuur optreden als "biljart-com missaris". Voor deelname aan het biljarten kan men zich dus bij hem opgeven. Wanneer het biljarten op gang zou maken en b.v. zou worden deelgenomen aan wedstrijden of com petities, zal een biljart-commissie worden bene®md. Int us sc hen heeten wij deze nieuwe loot aan den H.B.M.-stam van harte welkom en wij vertrouwen, dat ook de biljarters zullen bijdragen tot den bloei van de vereeniging. Afscheid van Jansen ALS LID VAN FEESTCOMMISSIE "Hij is een achtenswaardig man, "Bekend van naam, maar zeer bescheiden" De heer W.J.L.Jansen, Wim Jansen, Lange Jansen of kortweg Jansen, heeft bedankt als lid van de feestcommissie, nadat hij deze functie met een enkele on derbreking jarenlang had vervuld. Vcor de feestcommissie is dit een ernstig verlies. Jansen timmerde nooit aan den weg, maak te geen reclame voor zichzelf. Hij is, zooals het lofdicht op Jansen-als-voetballer reeds zei- de, zeer bescheiden. Wie echter als bestuurs- of commissielid met hem heeft samengewerkt, weet, dat hij op prettige en deskundi ge wijze zeer veel in de feest commissie heeft gedaan, en dat wij hem uit dien hoofde veel dank verschuldigd zijn. Wij vertrouwen dan ook, dat de heer Jansen, ondanks zijn afscheid als feestcommissielid, zich niet geheel uit het actieve sportclub-leven zal terugtrekken en dat hij het bestuur zal toe staan, nog menigmaal een beroep op zijn medewerking te doenl De nieuwe feestcommissaris W.C.BOTH BENOEMD In de plaats van den heer Jansen heeft het bestuur tot lid van de feestcommissie benoemd den heer W.C.Both. Wij allen we ten, wat de heer Both, ofschoon geen feestcommissielid zijnde, op dit gebied reeds heeft gepresteerd, zoodat verdere aanbeveling hier wel overbodig is. Wij wenschen hem veel succes en nog vele jarenl - 6 - ft

Het Dwaallicht | 1941 | | pagina 9