Het AM team f EXTRA LLOYD'S AUDIT GOED VERLOPEN AM Team Malerij BH4 team van de maand w f?1 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS In januari werd het AM team van de Malerij BH4 verkozen tot team van de maand. Het team heeft dit verdiend door een bijzondere prestatie te verrichten. Het team is het eerste dat binnen het Rayon Brouwen AM invoert. Hiervoor wordt dus pionierswerk verricht voor de rest van de afdeling. Door de grote inzet van het team is stap 1 van AM goed geïmplementeerd in de Malerij van Brouwhuis 4. Bijzonder hierbij is dat dit direct al heeft geleid tot een vermindering van storingen. De betrouwbaarheid van de malerij is fors gestegen waardoor het proces stabieler is geworden. Dit heeft onder meer een positief effect op de vultijden van de vergistingstanks, waardoor de kwaliteit van het bier beter geborgd is. In stap 1 is ook een goed begin gemaakt met het in kaart brengen van de schoonmaakwerkzaamheden en -tijden. Hierdoor en door de implementatie van 5S is de algehele hygiëne naar een hoger niveau gebracht. Tijdens de opvolgaudit van Group Supply Chain werd de malerij gekenmerkt als de schoonste die men gezien had! Een compliment waar de mannen trots op kunnen zijn! Willem Jooren kartrekker inspecteren Jos Kwaks kartrekker schoonmaken Kees de Jong linking pin PM (electrisch) Karei Guit linking pin PM (mechanisch) Jan Faas facilitator TPM office Eef Stiekema kartrekker team N*f1 T 1 Op 1 maart 2007 heeft Alex Roovers van Lloyd's, tijdens een extra bezoek, beoordeeld in hoeverre we de tekortkomingen en verbeterpunten naar aanleiding van de audit in oktober 2006, hebben uitgewerkt en geïmplementeerd. De Energiedienst, Technische Dienst en Colonne 23 zijn tijdens deze audit bezocht. De nadruk lag op de Aanvragen tot Verbetering (AV's) die uitgeschreven waren naar aanleiding van de Lloyd's audit in oktober. Tijdens de audit, was de auditor enthousiast over de wijze waarop hij is ontvangen en te woord is gestaan. Terugkoppeling Tijdens de terugkoppeling kwamen de volgende punten aan de orde: Er heeft een strakke evaluatie heeft plaatsgevonden met een goede analyse. We hebben erkend dat Management of Change moet verbeteren. Het ontwikkelen van het PI-huis. De implementatie en afwikkeling van AV's is duidelijk verbeterd. Er wordt meer nadruk gelegd op Check en Act Het belangrijkste is dit altijd te blijven monitoren De conclusie van de auditor ten aanzien van systeemeffectiviteit en continu verbeteren is: "aan de hand van de evaluatie zijn er aanpassingen gedaan die het nakomen van externe verplichtingen en interne afspraken beter inzichtelijk maakt. Daardoor wordt de aansturing hierop beter en effectiever." Het is van belang dat we bij de volgende Lloyd's audit kunnen laten zien dat we nog steeds dezelfde koers varen. Maar gezien de goede resultaten van deze audit, zien we de reguliere Lloyd's audit van 9,10 en 11 oktober 2007 vol vertrouwen tegemoet! Jacqueline Bertens Vlnr. Jacqueline Bertens, Alex Roovers, Leo Vlegels en Jos Belt rirMren y V *-'< i T UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 6