CARNAVALS KOFFIE CONCERT Fanvaria CARNAVALS KOFFIE CONCERT II "s?.c^HS*»tótop,redc"va"hetP' Colofon 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS I3 I Dol enthousiast publiek! Kijk ook eens op de website van de Heineken Fanfare www.heinekenfanfare.nl 19e jaargang 2007 Hoofdredactie Fanvaria: Ries van den Bogaert riesvdbogaert@home.nl Dagelijks bestuur: John Menkehorst Niek van den Biggelaar Natalie Dekkers Beschermvrouwe: Mevr. C.L. de Carvalho- Heineken Foto boven aan pagina en verdere fotografie concert: Henk van Esch Het concert Het Opleidingsorkest onder leiding van René Bogaarts beet de spits af. Daarbij viel de Garde Mars opviel door... twee marionetten die hun kunnen vertoonden op de maten van deze mooie mars. Ik begreep van het bestuur dat ze voor volgend jaar een contract hebben gekregen. Om het Percussion Ensemble de gelegenheid te geven hun slagwerk klaar te zetten was er een optreden van 'UT', de winnaar van de Kolder 2006. Na dit spetterende intermezzo ging het doek omhoog voor het Percussion Ensemble. Onder leiding van Henry Janssen bracht het ensemble drie nummers, waarvan één nummer zelfs begeleid werd door een heuse Zulu, gespeeld door Max Cau junior. Het laatste nummer schreef Frank Rademakers speciaal voor de Heineken Fanfare. Tijdens dit nummer werd er gebruik gemaakt van dienbladen en spatels, waarbij de genodigden op de 9e rij zelfs een biertje werd aangeboden! Na de pauze was het de beurt aan het Fanfareorkest onder leiding van George Moreau. In dit optreden gebeurde er van alles. Solo's van Bianca Kuipers in het nummer Pequena Czarda. Een mooie solo werd ook geblazen door Maurice van Vugt. Toen kwam het spectaculaire nummer 'Gershwin' met drie drummers: Henry Janssen, Ton v.d. Veerdonk en Geert Nederkoorn. Ook was er een duel in het nummer 'Rodeo' tussen de Peer en een slechterik. Uiteraard won de Peer dit duel. Samen met het orkest bracht 'de Femelie' nog enkele medleys ten gehore. Daarmee kwam er aan het Carnavals Koffieconcert van dit jaar aan het einde. Samen met de winnaar van het Kwekfestijn speelde het orkest nog 'Ge ziet me terug as boer' en beëindigde zo dit concert. We kijken terug op een geslaagde zondagochtend. Correspondenten: John Hannink Leo Donkers Franka Willems-Netten Zondag 11 februari 2007 was het weer zo ver: het 35e carnavalsconcert! Een gezellig festijn waar we met de drie orkesten (het Opleidingsorkest, het Percussion Ensemble, en het Fanfareorkest) ons kunnen op een luchtige manier ten toon spreiden. Na de zomerperiode komen er al ideeën om deze ochtend een smoel te geven en tot een succes te maken. Dit is niet altijd eenvoudig en er worden dan ook behoorlijk wat inspanningen van ons verwacht. Op de dag van het concert heerst er al vroeg in de morgen grote bedrijvigheid. De verzorgers, leden van het P.E. en de drummers zijn al volop bezig om de materialen en opstellingen te regelen onder het toeziend oog van regisseur Theo Doomernik. Uiteindelijk komt dan Leo Donkers nog om de puntjes op de 'i' te zetten. Na het welkoms woord van de voorzitter John Menkehorst begint het concert. nierbij het versZ^^ Schtover.... 9Je va""edomes W 'e X'*e° -n Het derde num horeia. mij zaten, een comphmeiuJ fanfare. I - Fanvaria UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND muziekstukken van het carnavalsconcert. Het duurt wel even voordat de muziekstukken gaan klinken en de muzikanten 'alle nootjes op een rijtje hebben'. Om een representatief optreden te verzorgen, waren er ook een paar muzikanten van het Fanfare orkest zelf bereidt om te ondersteunen tijdens het concert bij instrumentgroepen die onderbezet zijn. De muzikanten waren zondag bijzonder gemotiveerd en zaten op het puntje van hun stoel. De dirigent was geveld door griep maar deed toch z'n uiterste best om een leuk en muzikaal optreden te verzorgen. En het werd werkelijk een mooi concert met een dolenthousiast publiek en dat werkt natuurlijk zeer aanstekelijk! René Bogaarts Met veel plezier kijken de muzikanten van het Opleidingsorkest uit naar hun optreden bij het jaarlijkse Heineken carnavalsconcert in het theater aan de parade. Een concert geven in zo'n grote zaal -op dat enorme podium- is steeds weer een grote uitdaging! [plat] Gelukkig bestaat het opleidingsorkest nu uit een vaste groep enthousiaste muzikanten die trouw de repetities bezoekt en hun lessen bij de diverse docenten volgen. Hierdoor ontwikkelen de muzikanten zich en hopelijk kunnen zij na het behalen van diploma's doorstromen naar het grote orkest van de Heineken Fanfare. Al sinds september repeteren we op de

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 3