m 's-hertoqenbosch nieuws Nieuw glas en nieuw Amstel-logo in de horeca Cambrinus Rookvrij Verboden te roken Deadline BHN 35 vacatures Roken, of verder leven? Amstel start op 26 februari met de invoering van het nieuwe logo in horeca. Dit volgt op de introductie van het re-design van de etiketten op de statiegeldflessen. Het 'ombouwen' van de horeca naar de nieuwe Amstel-merkuitstraling betreft allerlei materialen zoals tapknoppen, vilt, lichtbakken en natuurlijk een nieuw standaard Amstel-glas die de naam 'Helix' heeft gekregen. Al met al een gigantische operatie, die met zorg is voorbereid. Helix is een compleet nieuw en opvallend stoer glas dat past bij Amstel en dat de frisheid van het bier laat zien. De uitstraling is duidelijk dat van een A-merk. De Amstel Helix heeft een onderscheidende grip, ligt makkelijk in de hand en is uiteraard voorzien van het nieuwe Amstel-logo. Echt een glas dat bij Amstel past! Zeer opvallend is de driedimensionale spiraalvorm (de helix) die in het glas is verwerkt. Deze geeft het glas een eigentijdse en tegelijk tijdloze uitstraling. AMSTEL Vanaf 1 februari 2007 mag er niet meer gerookt worden in de Cambrinus. Concreet betekent dit dat bezoekers van recepties en excursies niet langer een sigaret, sigaar of pijp mogen roken ter verhoging van hun gezelligheid. De aanleiding voor dit verbod was een controle van de Voedsel en Waren autoriteit die de uitoefening van de tabakswet controleert. Voor de verstokte rokers wordt er buiten, aan de kant van de Amsteltaveerne een rookgelegenheid gecreëerd. De deadline voor BHN 35 is donderdag 15 februari 2007. Kopij voor dit nummer kunt u mailen naar: G.Sman@Heineken.nl ~r-' - Junior Brand Manager/Bunnik Senior Sponsor Manager/Zoeterwoude Colonne Technicus Verpakken/Zoeterwoude Apparatuur Aanvrager out of home /Bunnik Maintenance Engineer TD/Zoeterwoude Scientist Product Development (Group Supply Chain) /Zoeterwoude Research Assistant Brewing Science (Group Supply Chain) /Zoeterwoude Supply Chain Plannei /Bunnik Kwaliteitsanalist /Zoeterwoude Business Control Manager Region Western Europe /Amsterdam Secretary B/Assistant Group Internal Audit 2,5 dag) /Amsterdam Hoofdkantoor Functional Consultant Masterdata /Amsterdam Hoofdkantoor Project Manager Group IT /Amsterdam Hoofdkantoor in de krant las ik een artikel over een totaal rookverbod in de horeca, er zou een bindende regelgeving moeten komen in de hele europese Unie. in Schotland en ierland mag je in cafés en restaurants helemaal niet roken, in België is roken in restaurants wel verboden, maar in cafés niet. Zweden, Malta en italië hebben al verregaande wetgeving. in duitsland is men tegen een algeheel rookverbod in de horeca, en België en Frankrijk willen een beperkte wetgeving, en in nederland lopen we nog een beetje te kwakkelen. Maar voorlopig is er voor een verstokte roker nog genoeg te kiezen uit de vakantie landen. Verontrustende cijfers in hetzelfde krantenartikeltje wordt ook gewezen op de gezondheidsrisico's. Per jaar overlijden er in de eU als direct gevolg van roken 650.000 rokers! en sterven meer dan 80.000 mensen die passief meerookten, voorwaar, dit zijn verontrustende getallen, de avond voor ik het artikel las, zat ik televisie te kijken, een programma over orgaandonatie. Met alle dilemma's van dien. het was een indrukwekkend programma over de mogelijkheid om na je overlijden je organen ter beschikking te stellen van een ziek medemens, die na de transplantatie weer normaal in het leven kan staan. samen. Om rokers alleen te wijzen op gezondheidsrisico's in de vorm van het risico van overlijden komt bij mij eenzijdig over. het gaat in het leven ook om de levensvreugde en om de jaren in een goede gezondheid door te komen, daar kan stoppen met roken een duidelijke bijdrage aan leveren, niet meer zenuwachtig in je jas zitten graaien, als je je sigaretten of je aansteker weer eens vergeten bent. niet meer 's morgens lopen te hoesten om de teerlaag weg te krijgen. Om over andere ziektes maar niet te praten, a Is je niet rookt heb je die zorg niet. Maar uiteindelijk weten we wel een ding zeker als we leven: ooit komt er een einde aan. en dan zou het hebben van een donorcodicil een goede zaak zijn. Wiet Holla, bedrijfsarts deze twee berichten vielen bij mij een beetje Uitgave van heineken nederland

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 2