HEINEKEN CARNAVALSCONCERT 2007! ^£IQ\ De 'Heinbrouwmuzikanten voorheen Cambrinus Colofon Zo heette de blaaskapel uit de leden van onze fanfare. Dit zijn muzikanten die zich heeft toegelegd op het spelen van Beierse muziek. Deze kapel heeft steeds opgetreden onder de naam Cambrinus, maar onlangs vond er een naamsverandering plaats. De nieuwe naam is: 'De Heinbrouwmuzikanten'De groep is sinds enkelen weken voor het eerst in uniformen gestoken, welke - zoals de foto toont geheel passen in de sfeer van de muziek die wordt gespeeld. De kapel, die onder leiding staat van de heer Willem Doomernik heeft op 24 april 1971 op een festival in Herpen het hoogste aantal punten in de wacht gesleept en daarmee de eerste prijs met lof van de jury verworven. Twee prachtige bekers waren daarvan de getuigen. Namens het management van harte gefeliciteerd en hopende nog lang van U muzikale noten te mogen genieten. Op 11 februari aanstaande vindt voor de 35c keer in de grote zaal van het 'Theater aan de Parade' het Heineken Carnavalsconcert plaats. Bij dit concert, dat door een speciale commissie binnen de Heineken Fanfare wordt georganiseerd, zijn de winnaars van de Kwek: 'Jong Telent' en 'de kolder UT' uitgenodigd om deze morgen weer tot een hoogtepunt te brengen. Voor het carnavaleske deel is medewerking gevraagd van 'De Femmelie' die een wervelende medley zullen neerzetten. Daarnaast zijn er optredens van het Heineken Fanfareorkest, het Opleidingsorkest en het Percussion Ensemble.Vanuit deze disciplines zal muziek gemaakt worden met een 19e jaargang 2007 Hoofdredactie Fanvaria: Ries van den Bogaert riesvdbogaert@home.nl Correspondenten: John Hannink Leo Donkers Franka Willems-Netten Dagelijks bestuur: John Menkehorst Niek van den Biggelaar Natalie Dekkers Beschermvrouwe: Mevr. C.L. de Carvalho- Heineken Kijk ook eens op de website van de Heineken Fanfare! www.heinekenfanfare.nl Foto boven aan pagina: Wim Hollemans knipoog naar het Carnaval. U, als vaste lezer van het Brouwerij 's- Hertogenbosch Nieuws, bent van harte welkom om dit concert bij te wonen. De zaal gaat open om 10.30 uur, aanvang van het concert is 11.00 uur. De toegang is gratis maar...'vol is vol'. Tot dan!! Met vriendelijke groet, Theo Doomernik Even voorstellen... Willem van der Heijden Mijn naam is Willem van der Heijden en ik ben 21 jaar. Ik woon in Vught en ben daar ook mijn muzikale loopbaan begonnen als leerling van de muziekschool 'de Speeldoos' in Vught. Op mijn 9e jaar werd ik als tamboer lid bij de drumband van 'Kunst en Vriendschap' ook in Vught. Op mijn 15e jaar stroomde ik door naar het orkest waar ik nu nog aan deelneem. Verder zit ik ook als slagwerker bij 'de Knolderapen'. Buiten dit alles moet er ook nog gestudeerd worden. Ik volg een opleiding aan de Rooi Pannen in Tilburg. Verder heb ik nog een hobby: ik mag me graag op het water bevinden waar ik me met waterskiën en surfen goed kan bezig houden Tot nu toe vermaak ik me prima op de repetities bij de P.E. en kan ik de komende jaren nog veel leren op het slagwerk gebied. Ik verheug me op mijn eigen eerste optreden en dat zal met het Carnavals concert zijn. Met vriendelijke groet, Willem van der Heijden Bron Vers van t Vat april 1971 Fanvaria UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 4