ARBO-DIENST BLIJFT GOED BEREIKBAAR! CP VACATURES Deadline BHN 34 Q 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Tantièmeregeling Veranderingen bij Arbo-dienst hebben gevolgen voor bereikbaarheid, maar: De ondersteunende teams van de Arbo- diensten van Heineken 's-Hertogenbosch en Vrumona in Bunnik, zijn per 15 januari verhuist naar Zoeterwoude. Deze verandering heeft ook gevolgen voor de bereikbaarheid van de Arbo-dienst. Efficiency ligt aan deze veranderingen ten grondslag. Het spreekt echter voor zich dat de goede bereikbaarheid van de Arbo-dienst voor alle medewerkers blijft gehandhaafd. U kunt vanaf 15 januari de Heineken Arbo-dienst dan ook bereiken: via telefoonnummer: 071 - 545 8800; via het e mailadres: arbodienst@heineken.nl Algemene informatie over de Arbo-dienst vindt u op de Intranetsite van de Arbo-dienst (werken bij>gezondheid, veiligheid en welzijn>Arbodienst). Arbo-dienst 's-Hertogenbosch De Arbo-dienst op de Bossche Brouwerij vervulde een rol bij het verstrekken van otoplastieken en veiligheidsbrillen. Na 15 januari kunt u formulieren ter verkrijging van deze persoonlijke beschermingsmiddelen afhalen bij de Servicedesk van de Brouwerij (locatie TD gebouw).Voor het aanmeten van een beeldschermbril moet u echter een afspraak maken via de Heineken Arbo-dienst in Zoeterwoude: 071-5458800 of arbodienst@heineken.nl Voordat de bril wordt aangemeten wordt dan eerst de werkplek 'opgemeten'. Wanneer de otoplastieken of brillen gereed zijn, dan moet u die afhalen bij de opticien die u deze heeft aangemeten. De service van het verstrekken van een paracetamol of het meten van de bloeddruk komt helaas te vervallen. De Bedrijfsartsen blijven aanwezig op de verschillende vestigingen van Heineken in Nederland. Maar wilt u een spreekuur afspraak maken met de Bedrijfsarts of heeft u vragen die verband houden met gezondheid in relatie tot werk, dan kunt u contact opnemen met de Arbo-dienst. Operational Planner /Brouwerij 's-Hertogenbosch Senior Brand Manager /Zoeterwoude Teamleider Onderhoudsgroep /Brouwerij 's-Hertogenbosch Team technicus /Bunnik Business Analyst Western Europe /Amsterdam Hoofdkantoor Commercieel Manager/Etten-Leur Maintenance Engineer TD/Zoeterwoude De deadline voor BHN34 is donderdag 1 februari 2007. Kopij voor dit nummer kunt u mailen naar: G.Sman@planet.nl, telefoon 073-6209343. De afgelopen tijd zijn er veel vragen bij de afdeling P 0 gekomen over het verdwijnen van de tantièmeregeling per 1 januari 2008. Vanaf 1 januari 2008 zal de 12% tantième niet meer als een eenmalig bedrag samen met het salaris in januari worden uitgekeerd. In januari 2008 ontvangt u nog wel de tantième-uitkering, over het tantième -tijdvak 2006. Met ingang van 1 januari 2008 zal een deel van het tantième worden ingebouwd in het bruto salaris en een deel zal worden gebruikt om de werknemersbijdrage van de pensioenpremie te verlagen. De regeling geldt voor alle medewerkers in dienst van Heineken Nederlands Beheer. De komende maanden gaat een zogenaamde technische commissie -waarbij ook de vakorganisaties betrokken zijn-zich buigen over de uitwerking van de inbouw van het tantième. De bedragen in de salarisschalen zullen bijvoorbeeld veranderen en per individuele medewerker moet het nieuwe salaris en de nieuwe pensioenpremie worden vastgesteld. Medewerkers die gebruik gaan maken van de VUT/Overgangsregeling of de Uitdiensttredingsregeling oudere werknemers zullen niet als gevolg van het verdwijnen van de tantièmeregeling en de inbouw een hogere uitkering ontvangen. Met de vakorganisaties is afgesproken dat de inbouw van tantième kosten- en inkomensneutraal zal plaatsvinden. Dat wil zeggen dat de uitkering van de VUT/Overgangsregeling en/of de Uitdiensttredingsregeling oudere werknemers na januari 2008 niet hoger zal zijn dan de uitkering vóór deze datum. Voor meer informatie over de tantièmeregeling verwijzen wij jullie graag naar het tweede nummer van Heineken NL Magazine van dit jaar dat omstreeks 3 maart op de mat valt. Hierin gaat Irene Steenwelle, Manager Arbeidszaken, verder in op dit onderwerp. Mirl Rensert UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 2