Mijlpaal voor Jos Habraken AM TEAM MALERIJ BEHAALT STAP 1! 6.500.000 hl bereikt! Kersttoernooi T.T.V. Heineken Op 26 2007 is er in de Cambrinus kelder I de gelegenheid om samen met Jos V Habraken zijn 25- jarig jubileum te Deze echte Brabander kwam op 1 februari 1982 in dienst bij Stadsbrouwerij De Ridder. Maar al na een paar jaar begon Brabant aan hem te trekken en maakte hij de overstap naar de afdeling Verpakken in 's-Hertogenbosch. Deze peoplemanager pur sang bleef daar niet lang onopgemerkt, en na een aantal banen in deze afdeling werd hij in 1995 Teamleider Verpakken. Ook hier is hij van alle markten thuis en mede door zijn kwaliteitsbewustzijn, tomeloze inzet en zijn mensgerichte aanpak hebben diverse rayons de afgelopen jaren van zijn diensten mogen genieten. Hierdoor heeft Jos in de afgelopen jaren veel collega's goed leren kennen, en vice versa. Daarom nodigen wij u allen van harte uit om vanaf 15.30 uur een biertje te komen drinken en samen met deze 'energieke jongeman' het bereiken van deze mijlpaal te vieren. Bram Rutten Op 20 december is het AM team van de malerij van brouwhuis 4 geaudit door Manager TPM Fred Waij, om te kijken of stap 1 in voldoende mate was doorlopen om door te kunnen. Helaas waren de mannen van de onderhoudsgroep verhinderd, zij werden vervangen door de installatiebeheerder van het rayon, Martin van Nuus. Tijdens de audit bleek dat de voortgang van het AM team ruim voldoende was: er werd een score behaald van 95%! Fred noemde het resultaat "dik verdiend". Er is een hele goede job gedaan waardoor er nu ook een voorbeeld beschikbaar is binnen het rayon brouwen voor de andere teams die komend jaar hier gaan starten. Alle brouwers, de onderhoudsgroep en Jos Kwaks mogen met z'n allen trots zijn op het resultaat want er is door iedereen hard aan gewerkt! De AM teamleden door het doorlopen van de stap en het invoeren van andere manieren van werken. Alle andere brouwers door het kritisch beoordelen van voorgelegde punten en het werken volgens deze nieuwe manier. Mede door deze gezamenlijke inspanning zijn de stilstanden op de malerij tot een minimum teruggebracht in de afgelopen periode. Eef Stiekema Rayon Manager Brouwen Woensdag 20 december was een bijzondere dag voor de Bossche brouwerij. De mijlpaal van 6.500.000 hl gefiltreerd bier werd bereikt. Dit is een unieke gebeurtenis in de geschiedenis van de Bossche brouwerij, waar vorig jaar al het record van 6 miljoen werd gevestigd. Dit heugelijke feit werd gevierd in de afdeling filtratie, waar Paul Bleijs de speciaal vervaardigde glazen en meter vulde en proostte op een uitstekend jaar. Nogmaals iedereen bedankt voor zijn/haar bijdrage en nu op naar de volgende uitdaging: 7 miljoen hl! Naschrift redactie: Het uiteindelijke aantal hectoliters dat gebrouwen werd in 2006 kwam op 31 december uit op 6,7 miljoen. Da's veul, héél veul! Tjeerd Meijer Rayon Manager Filtratie Energie Het Kersttoernooi 2006 van de tafeltennis vereniging T.T.V. Heineken vond dit keer plaats op zaterdag 16 december Zoals ieder jaar gebruikelijk, hield de tafeltennisvereniging ook in 2006 weer een kersttoernooi voor haar leden. Het was een geslaagde en gezellige dag, met 's-middags een kerstbrunch en na afloop voor elke deelnemer smakelijke prijzen. Na hard werken waren de resultaten: le klasse le Brian Leeuwis 2e JanSpierings 3e Eddy Tedjakusuma 2e klasse le Henk de Groot 2e Frans Brouwer 3e Ton Dousi 3e klasse le Diny Kouwenberg 2e Joost Damen 3e Piet Kouwenberg De tafeltennis vereniging is op zoek naar nieuwe leden, geïnteresseerde Heineken medewerkers kunnen reageren naar onderstaande bestuursleden. Ook kunt u zonder enige verplichting op de maandagavond eens een balletje komen slaan. Er is elke maandag vanaf 19.30 uur een sportieve en tevens gezellige tafeltennisavond in het HOC. Momenteel wordt er door 2 teams in de Bossche Bedrijfs Tafeletennis Federatie (BBTF) gespeeld. Nadere informatie bij Fred van Mil tel. 073-6417689 of Ger Nijholt tel. 073-6418388 UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 5