Kornaat en Heineken na 46 jaar uit elkaar! Eerste PKE-certificaten uitgereikt Mooi afscheid voor vier DCS medewerkers 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS f^l heeft gemaakt in de 46 jaar dat hij op de Bossche Brouwerij werkte. Zoals vrijwel iedereen die afscheid neemt met een receptie, had ook Jan Kornaat een angst "dat er maar heel weinig mensen komen naar m'n receptie". Die angst was volkomen onterecht. Ze kwamen en het was erg gezellig. Jan, het ga je goed in je nieuwe leven als vutter! Veel, heel veel collega's en oud collega's waren op 15 december jl. bijeengekomen om Jan Kornaat's afscheid van Heineken samen met hem te vieren. Het was voor iedereen duidelijk dat Jan vrienden In BHN werd het belang van opleidingsprogramma PKE (Process Kaizen Engineer) al uitgebreid beschreven. Op 20 december namen Jan Faas, Jeroen van der Sluijs, Leo Vlegels, Frans Rozemeijer (zie foto) en Erik van Amerongen, Eddy Folkers en Louis Hopstaken (niet op de foto) hun certificaten in ontvangst voor de onderhouds- en kwaliteitsmodules van de PKE-training. Uiteraard waren Paul Bleijs, Brouwerij Manager, en Frank Rohmer, TPM Manager HNS, bij de uitreiking aanwezig. De traditionele kerstbingo was ook dit jaar weer erg gezellig. Ruim 300 anders actieven waren bijeen in het HOC om daaraan mee te doen. Bingo 'master' Nico Kop moest helaas geveld door ziekte, dit keer verstek laten gaan. Hij werd vervangen door Miryam van der Linden. Voor Miryam was dit de eerste keer dat ze dit deed, maar gesteund door Ton Dousi ging het volgens 'bingo specialisten', voortreffelijk! Tussen de spelen door werd het publiek vergast op een onverwacht optreden van Nico Damen. Kortom: een geslaagde middag! en Christ Zaunbrecher die beide per 31 december Heineken verlieten. Toine van Beek roemde vervolgens de ondernemerskwaliteiten van Jos van de Wijgert die per 1 maart 2007 zijn eigen bedrijfje start. Eelco Bakker mocht tenslotte de op 31 januari a.s. vertrekkende Jan van Lieshout in het spreekwoordelijke zonnetje zetten. Alle partners kregen een mooie bos bloemen en voor de heren was er een 'vertrekkerspakket' samengesteld. Na het officiële gedeelte werd het buffet geopend en onder het genot van een hapje en een drankje en de prima verzorging door de medewerkers van de Cambrinuskelder nam DCS op mooie wijze afscheid van vier zéér gewaardeerde medewerkers. Op 22 december namen de collega's van DCS afscheid van vier van hun ploeggenoten: Jos van de Wijgert, Jan van Lieshout, Christ Zaunbrecher en Co van de Wijenberg. Vrijdag 12 januari a.s. jubileert Tini Kwaks om 15.30 uur in de Cambrinuskelder. Het is dan alweer 37,5 jaar geleden dat Tini in dienst trad van de Heineken Brouwerij 's Hertogenbosch. Om precies te zijn begon hij op 7 juli 1969 als storingsmonteur. Ondertussen is hij al wel een aantal keren van baan veranderd, maar de Bossche Brouwerij heeft hij nooit meer verlaten. De laatste 10 jaar is Tini montageleider bij het projectenbureau. In die rol kunt u Tini Kwaks dan ook vrijwel dagelijks (letterlijk!) over het terrein zien zwerven. Dat zal ook na 12 januari niet veranderen. Tini Kwaks werkt nog altijd met heel erg veel plezier, vandaar. Volgens Tini is dat in hoge mate te danken "aan de vele fijne collega's en betrokkenen waarmee ik in de vele investeringsprojecten van de laatste jaren heb samengewerkt!". Met al deze collega's en andere goede bekenden wil Tini graag het glas heffen om de 37,5 mijlpaal te vieren. Tini Kwaks hoopt u dan ook te mogen begroeten op vrijdag 12 januari om 15.30 uur in de Cambrinuskelder. Tijdens een zeer goed bezochte receptie waarbij ook de partners aanwezig waren -de receptie vond plaats op een collectieve ATV dag- nam Harry Werkman als eerste de microfoon. Na een welkom voor iedereen, en natuurlijk in het bijzonder voor de vertrekkende collega's en hun familie, maakte hij gebruik van de gelegenheid om iedereen te bedanken voor de goede inzet en de fantastische resultaten die dit jaar behaald zijn. Hierna kwamen de teamleiders aan het woord. Jos van Nijnanten sprak lovende woorden over Co van de Weijenberg Harry Werkman j .-. - Van links naar rechts: Jos van de Wijgert, Jan van Lieshout, Christ Zaunbrecher en Co van de Weijenberg UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 3