m ACH, HET JAARFEEST IS AL WEER VOORBIJ Fanvaria W f w John van Hoven Colofon 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS f^l Even voorstellen. Acht jubilarissen heeft de Heineken fanfare in 2006. Met als gevolg dat het H.O.C. tijdens het jaarfeest op 25 november om halfacht al lekker vol zit. Met een kopje koffie/thee en 'n lekkere appelflap begon het feest. Even na achten werden de jubilarissen naar voren geroepen. Liesbeth van der Pool, gelukkig ook een vrouw in het gezelschap, was met haar koperen jubileum een groentje in vergelijking met de mannen. Wil de Mug vierde namelijk zijn vijfenveertigjarig jubileum en verlangt al naar zijn vijftigste. Theo Doomernik, Gerard Vissers, en de broers Ad en Ries van den Bogaert zijn veertig jaar lid. Vijfentwintig jaar lid zijn Gerry Houdijk en Koert Dirks. Voorzitter John Menkehorst wist heel wat leuke herinneringen op te halen, omdat hij zelf ook al een lange tijd meedraait. Over ieder persoon had hij wel wat moois te vertellen. Over het meedoen aan een ziekenhuisorkest, Bok Geit, het dirigeren besturen of de rake geplaatste opmerkingen en de organisatorische- en schrijftalenten. Tussen deze verhalen door konden de toehoorders even wat bijkletsen en kregen de jubilarissen het versiersel van de KNFM opgespeld en de andere speciale cadeaus uitgereikt. Media De trouwe muzikanten kregen niet alleen van de voorzitter aandacht. Door de medeleden werden ze traditiegetrouw gekust en gefeliciteerd en daarna waren er aantal mensen van de media die hun aandacht wilden. Het orkest You and Me kwam met de geste om de jubilarissen de openingsdans te laten doen en dat zag er goed uit. De band van vorig jaar was weer een succes en zij speelden lekker en gingen in op de verzoeknummers. Zo was er Kabouter Plop en 'We are the champions' en de kaarsjes deinden in de lucht mee. Er waren ook genoeg mensen die lekker bleven zitten, maar zij hadden een mooi uitzicht op de dansvloer waar jong en oud te vinden was. Een percussieman zwiert een orkestlid door de lucht. Liefhebbers van moderne dansen, stijldansen en zelfs van hossen kwamen tegelijkertijd op de dansvloer. De sfeer was opperbest. Daarnaast was er weer goede zorg besteed aan lekkere dingen. De bediening van Albron stonden steeds klaar en er was een voortreffelijk warm koud buffet, waar je zelfs tot twaalf uur van kon smullen. Als slotnummer werd er 'Music in the air' van John Miles gespeeld én gezongen en gaf You and Me nog 'n toetje waarop velen nog een laatste dansje maakten. Samen muziek maken verbroedert. En de leden van Percussion Ensemble, Aspiranten- Opleidings- en Fanfareorkest gaat het met elkaar feesten ook geweldig goed af! Franka Ik ben John van den Hoven, 25 jaar oud en woon in Vught, maar ik ben wel in 's- Hertogenbosch geboren. Met ouders die klarinet, drums en gitaar speelden en mijn geboorte tijdens Jazz in Duketown, was muzikaliteit voor mij onvermijdelijk. Ik ben sinds enkelen weken 'het nieuwe gezicht' bij het Percussion-Ensemble. Slagwerk was altijd al mijn grote passie, maar bij carnavalsclub de Boarzepiepers in Vught speel ik trompet. Ik begon op 7 jarige leeftijd met muzieklessen in Vught. Op mijn 9e jaar liep ik voor het eerst mee op straat met 'Harmonie Kunst Vriendschap' in Vught. Enkele jaren geleden heb ik ook mijn tamboer-maïtre diploma gehaald. Na de middelbare school in Vught ben ik naar de HAS gegaan in 's-Hertogenbosch. Ik volgde de studie levensmiddelentechnologie en sloot die met succes na 4 jaar af. Via Theo Doomernik, een collega van mijn vader, ben ik al meerdere malen gevraagd om een kijkje te komen nemen bij de Heineken fanfare. Door al mijn activiteiten kwam ik daar toen niet aan toe. Na mijn terugkomst uit Saoedi-Arabië, waar ik in een zuivelfabriek voor de Saoedi-Arabische Koninklijke familie werkte, was ik een tijdje werkloos. In die periode werd ik gevraagd door de Jeroen Bosch Band om als gastmuzikant mee te doen met de nationale taptoe. Dit was voor mij een hele belevenis. Uiteindelijk ben ik via Theo Doomernik bij de P.E. terecht gekomen, na een zaterdag geluisterd te hebben ben ik maar gelijk lid geworden. Mijn debuut was het optreden bij van den Udenhout, en volgens mij was de dirigent tevreden. Ik vind de P.E. een leuke groep en vind het fijn om dit soort muziek te spelen. Mochten jullie nog meer van mij willen weten twijfel niet en spreek mij gerust aan, zo kan ik jullie ook leren kennen. John van den Hoven Beste Fanfare leden, Het jaar 2006 loopt alweer ten einde. Een jaar waarin allerlei leuke en minder leuke gebeurtenissen passeerden en de tijd voorbij vloog. Het is voor iedereen duidelijk dat de vereniging in beweging is, en dat er ook in 2007 weer veel dingen staan te gebeuren. Het bestuur hoopt dat met jullie allen te mogen uitvoeren. Ik wens namens het bestuur, dirigenten, leraren en de Fanvaria redactie, alle B.H.N. lezers prettige kerstdagen en een gelukkig, gezond en zeker ook, muzikaal 2007 toe. 18e jaargang 2006 Hoofdredactie Fanvaria: Ries van den Bogaert (riesvdbogaert@home.nl) Correspondenten: John Hannink Leo Donkers Franka Willems-Netten Dagelijks bestuur: John Menkehorst Niek van den Biggelaar Natalie Dekkers Beschermvrouwe: Mevr. C.L. de Carvalho- Heineken Kijk ook eens op de website van de Heineken Fanfare www.heinekenfanfare.nl John Menkehorst Voorzitter Heineken fanfare. Fanvaria UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 3