Kort verslag van de OR overlegvergadering van 6 oktober Brouwerij beter beveiligd li» -n VACATURES Deadline BHN 29 m 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Rectificatie project Gezond Leven Spijl |J|: •jgËi;' De Ondernemingsraad vergaderde voor het eerst onder voorzitterschap van Paul Bleijs. In de mededelingen informeerde hij de OR over de gerealiseerde volume ontwikkelingen. Er is totaal ongeveer 16% meer bier verpakt dan was gebudgetteerd. Overzicht Verlof ATV De OR krijgt een overzicht gepresenteerd van het totale vakantie/ snipperdagen en inhaaluren beleid. Het management heeft de opdracht dit beleid zodanig te sturen dat alleen het toegestane aantal dagen overblijft. Naar verwachting van het management ontstaan hier geen problemen. Incidenteel is het, als gevolg van overmacht, mogelijk om meer dagen etc. mee te nemen. In overleg met de leidinggevende moet hiertoe een gemotiveerd verzoek worden ingediend bij P&O. Jjt de overlegvergadering van 22 december wordt de stand van zaken opnieuw bekeken. Personele bezetting/reservepercentage Er vindt géén verlaging plaats van de reservepercentages. Wel onderzoekt men of ATV en verlof anders kunnen worden georganiseerd. Dit heeft mogelijk een gunstig effect op het reserve percentage. Met werkgroepen wil de afdeling verpakken gezamenlijk gaan kijken naar ideeën en of mogelijke oplossingen. De OR is benieuwd hoe men het vele aangekondigde overwerk gaat managen. De oorzaak van het overwerk heeft vooral te maken met de toename in volumes. Door het grote succes van de Draughtkeg zijn volumes niet meer op te vangen binnen de reguliere productiecapaciteit. In januari wordt dit opgelost als een van de nieuwe lijnen in Z/Wou operationeel wordt. Door investeringen bij col 8 op cluster export wil men het rendement verhogen om zo de extra volumevraag te kunnen verwerken. Er is voor Z/Wou een nieuwe export lijn aangevraagd die in 2008 operationeel moet zijn. Gezien de gevraagde volumes wordt 2007 dus een druk jaar zodat we gezamenlijk moeten kijken hoe we dit op kunnen lossen. Masterplan Er loopt een onderzoek om te kijken hoe de logistieke kosten kunnen worden geoptimaliseerd. Momenteel zijn er verschillende opslaglocaties in gebruik. Deze kosten onnodig veel geld en geven vaak problemen, denk alleen maar aan beveiliging enz. Als oplossing zoekt men naar mogelijkheden voor één centrale opslagplaats. Personeelsverenigingen Het onderzoek naar de logistieke kosten heeft mogelijk gevolgen voor de huisvestiging van de personeelsverenigingen. Van besluitvorming m.b.t. de toekomst van het HOC is nog geen sprake, alleen voor het Cooper-gebouw is er een sloopvergunning aangevraagd. Alle personeelsverenigingen zijn of worden gehuisvest in het HOC. Bij toekomstige ontwikkelingen wordt de huisvestiging van de personeelsverenigingen meegenomen. Groep Totaal punten Totaal cm. le test 2e test le test 2e test Md T, l,lte Jt 4 "mmum Met het plaatsen van een afsluitbaar hek bij de portiersloge is de Brouwerij beter beveiligd. Op momenten dat dit gewenst is kan nu voorkomen worden dat mensen op het brouwerijterrein komen. Dat maakt het werk voor de Beveiliging een stuk eenvoudiger. Department Controller IT /Amsterdam Hoofdkantoor Projectleider New Product introducties /Zoeterwoude Medewerker Planning Werkvoorbereiding HTD /'s-Hertogenbosch Senior Consultant SAP BW /Amsterdam Hoofdkantoor Senior Consultant SAP XI /Amsterdam Hoofdkantoor Senior Consultant SAP BC/Amsterdam Hoofdkantoor Senior Consultant SAP Netweaver /Amsterdam Hoofdkantoor De deadline voor BHN26 is donderdag 9 november 2006. Kopij voor dit nummer kunt u mailen naar: G.Sman@Heineken.nl, telefoon 073-6209343. Overwerk Door kleine miscommunicatie is de uitslag van het "Heineken Gezond Leven Project" niet helemaal goed in het afgelopen brouwerijnieuws gepubliceerd. Zoals u las in BHN27, was de buikomvang van de winnende groep gehalveerd. Bij kritisch kijken blijkt dit technisch gezien vrijwel onmogelijk. Daarom zijn er opnieuw berekeningen op losgelaten waarbij het aantal mensen dat meegenomen is in de berekeningen voor beide groepen hetzelfde is. De rechtmatige winnaar van de titel "beste groep" blijft dus groep 1 onder leiding van John Elands. Gefeliciteerd! Als één ding fout gaat dan kun je wachten op de rest. En ja hoor! In tegenstelling tot wat we schreven was ook de balansdag brochure niet bij het brouwerijnieuws gevoegd, daarom wagen we dit keer opnieuw een poging. Excuses voor onze slordigheid! 144 (verschil +99 pnt.) 243 452 cm. (ver schil -59cm.) 393 cm. 16 223 (verschil +39 pnt.) 262- 408 cm. (ver schil -7 cm.) 401 cm. UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 2