FANFARE ORKEST OP CONCOURS HALLO ALLEMAAL! Fanvaria Colofon f5~| 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Het Fanfare Orkest van de Heineken is zich aan het voorbereiden op het concours in november aanstaande. De stukken die gespeeld gaan worden 'Tales from the fens' en 'Egmont', zijn pittig. Het is daarom prettig dat dirigent Georges Moreau deze maand verschillende keren laat blijken er vertrouwen in te hebben dat we de stukken goed gaan uitvoeren. Op zich ook terecht als je de vooruitgang in de verschillende muziekgroepen hoort. "De te behalen cijfers bij het concours zijn minder belangrijk dan de sfeer onderling!", waren ongeveer de woorden van Georges. En dat zetje als muzikant aan het denken. 'De reis is even belangrijk als de bestemming', maar iedereen wil tijdens het concours ook het onderste uit de kan halen. Als er tijdens de dagrepetities uren intensief muziek gemaakt is bied de groep verzorging, onder leiding van Gerard van den Bogaert, een lunch aan. Het verzorgingsteam had voor de tweede repetitiedag zelfs voor slaatjes gezorgd. Met deze verwennerij wordt het wel heel gemakkelijk de onderlinge contacten te verstevigen. Intussen wordt er ook enorm hard gewerkt. De riedels worden steeds beter afgewerkt en die enorm hoge of lage tonen komen er vaker goed uit. Castagnetten De hulptroepen op bepaalde instrumenten (percussie, bassen en meer) maken ook dat het steeds completer klinkt én het wordt duidelijker waar Georges naar toe wil. Vincent Houdijk liet zaterdag 23 september voor het eerst zijn melodie op de xylofoon horen en dat was gaaf. De jongste spruit van het gezelschap Vince Nederkoorn (net 14 jaar) verbaasde de dirigent die dag met het juiste ritme op de castagnetten. Vince knikte instemmend op de vraag of hij dat ritme 'vast' kon houden. Op weg naar het concours valt er van alles te beleven, we houden u op de hoogte. Franka Willems-Netten Uitnodiging BHN-lezers Sinds kort verzorg ik de saxofoonlessen bij de Heineken Fanfare en daarom is mij gevraagd of ik mezelf even voor wilde stellen, bij deze. www.heinekenfanfare.nl Heel veel groeten van Mijn naam is Angeline Cuijpers en ik ben 31 jaar geleden geboren in Ospel, Limburg. Daar ben ik ook begonnen met saxofoonspelen en wel bij Harmonie Melodie der Peel. Op de Muziekschool in Weert heb ik saxles gehad van Wiel Vervoort totdat ik mijn D-diploma had gehaald. In mijn middelbare schooltijd ben ik altijd veel bezig geweest met muziek maken.Zo speelde ik in 2 popbands, een bigband,een saxkwartet en natuurlijk de harmonie. In 1994 begon ik aan mijn conservatoriumstudie in Tilburg bij Jean Pennings. Dit was een geweldige tijd waarin ik heel erg veel heb geleerd en in veel verschillende bezettingen saxofoon heb gespeeld. Zo was er een sax/piano duo, een harp/sax duo, een saxkwartet, het saxofoonensemble en nog een hele waslijst aan projecten en adhoc-aangelegenheden. In mijn studietijd heb ik ook de kans gekregen om masterclasses te nemen bij Arno Bornkamp, Jean-Denis Michat, Francisco Martinez en Jean-Yves Fourmeau. In 1998 ben ik afgestudeerd voor het diploma Docerend Musicus, het jaar daarna voor Uitvoerend Musicus. Heden ten dage speel ik nog steeds in het sax/piano duo met mijn man Joris, die pianist is, het duo hebben wij Back to Back gedoopt. Na meer dan 10 jaar in het Atlaskwartet gespeeld te hebben speel ik nu sinds kort in het Seasonsaxkwartet. En natuurlijk komen er nog steeds de nodige adhoc- projecten voorbij, wat altijd erg leuk is omdat ik het heel leuk vind om verschillende dingen te doen. Lesgeven doe ik bij het Centrum voor Muziek en Dans te Waalwijk en nu dus ook bij "de Heineken Fanfare". Ries van den Bogaert (redactie) heeft me zelfs gevraagd om ook hobby's en dergelijke te vermelden dusss....: in mijn vrije tijd oefen ik graag piano, ik hou heel erg van koken en van lezen en ik ga ook graag naar de film. Ik vind het heel leuk en gezellig om bij jullie les te geven en hoop dat ik dat nog lang kan blijven doen! 18e jaargang 2006 Hoofdredactie Fanvaria: Ries van den Bogaert Correspondenten: John Hannink Leo Donkers Dagelijks bestuur: John Menkehorst Niek van den Biggelaar Natalie Dekkers Beschermvrouwe: Mevr. C.L. de Carvalho- Heineken Kijk ook eens op de website van de Heineken Fanfare! Fanvaria Op 19 november a.s. gaat het Fanfareorkest van Heineken op concours in Enschede. Ter voorbereiding worden twee concerten gegeven. Alle B.H.N. lezers zijn hierbij van harte welkom. Angeline Cuijpers Zondagmiddag 15 oktober: Regionaalconcert 'De Meijerij' Locatie: Den Durpsherd in Berlicum Aanvang: 14.00 uur Er spelen deze middag ook twee andere orkesten. Zaterdagmiddag: 4 november: Het Jaarconcert. m.m.v. Fanfare St. Cecilia uit Ubachsberg. Locatie: Het H.O.C. Docterkampstraat 7 Aanvang: 14.00 uur Tel. 073-6209140 UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 4