Bedankt! Examen 'Nieuwe een succes! Fanvaria 'Fanfare geeft concert op drijvend viltje" Om niet te vergeten. Colofon Ik bedank iedereen die spontaan reageerde op mijn verzoek in BHN 22 om eens te kijken of er nog oude foto's van de Fanfare ergens in een oude schoenendoos verstopt zaten. Er is goed gezocht want ik kreeg diverse foto's maar ook CD-Rom's met foto's, binnen. Nogmaals hartelijk dank hiervoor! Wie weet ziet u uw foto binnenkort in BHN. Met muzikale groet Ries van den Bogaert Aan het einde van het opleidingsjaar is het een goede gewoonte dat er een aantal leden van onze fanfare hun muziekexamen afleggen. Na een intensieve theoretische en praktische voorbereiding reisden acht leden van Heineken Fanfare 's-Hertogenbosch af naar Tilburg. Alle acht met iets meer vlinders in de buik dan gewoonlijk. Ze gingen namelijk een examen 'nieuwe stijl' tegemoet. Werd voorheen de theorie getoetst tijdens het praktijkexamen, nu gingen ze een heus theorie-examen maken. Voorafgaande aan de oproep was er stoere praat over wel of niet 'er veel aan gedaan te hebben'. Naarmate de klok vorderde werd het stil aan tafel. Toen eindelijk de kanïfidaten binnen geroepen werden was iedereen geconcentreerd en klaar voor het grote werk. Na afloop vochten twijfel en angst om een plekje. Wie immers een voldoende had mocht op 3 juni zijn praktijkexamen doen. De uitslag zou in de loop van de week volgend op het theorie-examen verstuurd worden. Het wachten daarop werd beloond met de feestelijke mededeling dat alle acht de kandidaten geslaagd waren. Bart van Liempt, Ton Mulders, Suzanne Sliphorst, Ben Schrover, Franklin Smies, Joey Schrover, Jorrit Smit en Marian van de Velden hadden het eerste deel van hun diploma binnen. Zeven kandidaten gingen op 3 juni op praktijkexamen terwijl één van hen zich voorbereidt op het praktijkexamen in december van dit jaar. Ook op 3 juni kon de vlag uit en werden de speldjes en diploma's uitgereikt. Alle zeven kandidaten slaagden, waarvan één met lof. Ben Schrover haalde tijdens zijn examen 'ongestemd slagwerk' een score van 54 punten. Namens alle leden, de dirigenten, het bestuur en de voltallige opleidingsstaf feliciteer ik de geslaagden van harte en wens hen een goede muzikale toekomst toe binnen onze vereniging. Uiteraard is dit een pluim op het werk van leerlingen maar zeker ook op het werk van de docenten. Hans Sliphorst Contributie Wilt u er rekening mee houden dat de contributie betaald moet worden: 3.00 per maand of 36.00 per jaar. Contributie overmaken op girorekeningnummer: 4483236 t.n.v. Heineken fanfare Lindenplein 2 5271 NZ St. Michielsgestel. 18e jaargang 2006 Hoofdredactie Fanvaria: Ries van den Bogaert Correspondenten: John Hannink Leo Donkers Dagelijks bestuur: John Menkehorst Niek van den Biggelaar Natalie Dekkers Beschermvrouwe: Mevr. C.L. de Carvalho- Heineken Afmelden van de repetitie Voor het afmelden van de repetitie van Fanfareorkest, het Opleidingsorkest, en Aspirantenorkest kunt u het volgende nummer bellen: 073-6209830 (antwoord apparaat) Leden van het Percussion Ensemble kunnen bellen naar: Theo Doomernik 06-53241881 ■Ü^'nobo- Fanvaria In 1987 werd tijdens de Uitmarkt in Amsterdam een wel heel bijzonder viltje ten doop gehouden. In de Amstel dreef een Heineken biervilt met een middellijn van 7.5 meter waarop de Heineken Fanfare 'rustig' een concert gaf. Vers Van 't Vat deed verslag. "Wie denkt dat bierviltjes niet kunnen drijven die heeft het helemaal mis. Wie niet gelooft dat de Heineken Fanfare uit Den Bosch een optreden kan verzorgen vanaf een drijvend bierviltje zal vanaf nu ook zijn ongelijk toe moeten geven. Tijdens de 10e Uitmarkt die van 28 t/m 30 augustus werd gehouden in Amsterdam bleek dat dit wèl kan. De Uitmarkt was ook dit jaar weer van het culturele seizoen. In allerlei theaters rond de Amstel konden bezoekers van de Uitmarkt gratis voorstellingen bijwonen. Aan de vooravond werd op 27 augustus in de Amstel een biervilt te water gelaten met een doorsnede van maar liefst 7,5 meter. Op dit vilt gaf de Heineken Fanfare op 29 en 30 augustus een concert, getrokken door de Heineken Bierboeier (een drijvend biervat) dreef het reuzenvilt met een vrolijk spelende Fanfare door de Amstel. Bezoekers van de Uitmarkt konden nog 5 drijvende bierviltjes ontdekken. Deze viltjes hadden een doorsnede van 1.40 meter. Op ieder viltje stond een verlicht Heineken bierglas van 1.75 meter hoogte, die samen voor een sfeervolle aanblik van de Amstel zorgden. De Heineken Fanfare kon terugkijken op een mooie muzikale, zonnige dag op het water in de Amstel." Bron vers van 't vat september 1987 UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 4