brouwerij 's-Hertogenbosch 'De Bossche Brouwerij is een pronkjuweel!' nieuwsbrief voor medewerkers van de Bossche vestiging Woensdag 16 augustus nam Godfried Meijer officieel afscheid van 'zijn' Bossche Brouwerij. Behalve de Bossche medewerkers namen o.a. vertegenwoordigers van de gemeente, het Bossche bedrijfsleven, opleidingsinstituten en de Oeteldonkseclub afscheid van, wat vele vinden, de markantste manager die de Brouwerij ooit had. speech op. Henk had ook een cadeau voor Godfried: een multifunctioneel bierkratsessie tooi. Henk: "Die onveilige situatie van dat wiebelige bierkrat was ons een doorn in het oog. Om jou in Zoeterwoude te behoeden voor een bedrijfsongeval hebben wij gemeend om jou namens alle collega's van de brouwerij een beter en veiliger alternatief te bieden. Deze zogenaamde multifunctionele bierkratsessietool, de zogenaamde KletsMeijer, is geheel tijdens werktijd gemaakt!" De KletsMeijer bleek voorzien van een fietsbel en alle veiligheidscertificaten, inclusief CE markering. Peter Ploegmakers memoreerde in zijn speech de samenwerking met de Ondernemingsraad. En ook hij had een praktisch cadeau voor Godfried: "Als jij een papiertje of iets anders op de grond ziet liggen, dan buk je om het op te rapen. Nu ben je ook niet meer een van de jongste en het bukken zal met de loop der jaren moeizamer worden. We hebben dan ook iets voor je gekocht waar je alles mee kunt oppakken zonder dat je hoeft te bukken!" Het bleek een ingenieus grijpertje te zijn. Hopelijk zal Godfried het in ieder geval de komende 30 jaar niet nodig hebben. Trots Godfried zelf was de laatste spreker. Het thema van zijn speech was trots. Trots is hij niet alleen op zijn familie maar ook op 's-Hertogenbosch, Oeteldonk en Heineken. En niet in de laatste plaats op de Bossche Brouwerij: "Vanwaar die trots? Ruim tien jaar geleden heeft Herman Ubbink de renovatie van de Brouwerij in gang gezet, ik ben trots dat ik dat karwei heb mogen afmaken! De Bossche Brouwerij is een pronkjuweel in een gesaneerde en gerevitaliseerde omgeving! En dat laten we ons niet meer afpakken!" Na een opsomming van alles wat er de afgelopen vierenhalf jaar bereikt is sloot Godfried af: "Het is een prestatie van formaat waar we met z'n allen, IK ZEI MET Z'N ALLEN, ontzettend trots op kunnen zijn! Bedankt hiervoor." Het werd een echt Bosch afscheid, compleet met een lied gezongen door de Bedrijfsleiding en voor deze gelegenheid aangevuld met het Taakteam Secretariële Ondersteuning. Speeches van Henk Wymenga, Peter Ploegmakers en Ruud Mandingers die sprak namens de wielerclub. En uiteraard Godfried zelf, die zoals gewoonlijk het laatste woord had. Dit alles omlijst door de muziek van Godfrieds favoriete Bossche bands: de Heineken Fanfare, het Percussion Ensemble en de Jeppers. KletsMeijer Het was druk en iedereen wilde Godfried nog even spreken. "Al was het alleen maar om er zeker van te zijn dat je echt naar Zoeterwoude gaat" merkte Henk Wymenga in zijn 24 augustus 2006 UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND. Heineken Nederland Supply

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 1