BESTE LEZER Om niet te vergeten Fanvaria Colofon 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Q Voor velen van ons staat de zomervakantie alweer voor de deur. Heineken Fanfare voorzitter John Menkenhorst kijkt terug op het afgelopen jaar. Terugkijkend op het jaar zien we dat er weer veel gebeurd is. De opstart na de zomer was er een als een speer. Deelname aan de Taptoe 's-Hertogenbosch (die helaas voor ons geen vervolg krijgt omdat de organisatie voor Rotterdam koos), ons goede jaarconcert in november, het geweldige carnavalsconcert in februari en de diverse optredens van P.E. en Fanfare-Orkest tussendoor, hebben onze vereniging goed gedaan. Inmiddels zitten we voor beide onderdelen in de voorbereiding voor de verschillende concoursen wat ook weer het nodige met zich meebrengt. De extra repetities en optredens die ter voorbereiding hieraan vooraf gaan zullen best wel eens zwaar zijn, maar ik weet zeker dat we voor een goed resultaat gaan. Afscheid van Godfried Tevens zullen we een bijdrage leveren aan het afscheid van Godfried Meijer van de Bossche brouwerij. Godfried heeft in zijn jaren als Brouwerij Manager een zeer positieve bijdrage geleverd aan de Fanfare als geheel. Wij zijn hem daar ook dankbaar voor en wensen hem vanuit deze positie dan ook veel succes bij zijn volgende job. Tevens spreek ik de wens uit dat we de aankomende jaren een zelfde goede relatie kunnen opbouwen met onze nieuwe Brouwerij Manager Paul Bleijs en heten hem bij deze dan ook welkom. Ik hoop dat hij net zo'n trouw bezoeker van de grote concerten wordt als zijn voorganger. Rest mij u allen, namens het gehele bestuur, dirigenten, leraren, en de Fanvaria redactie, een fijne en gezonde vakantie toe te wensen en tot ziens op de eerste repetitie. John Menkehorst voorzitter Heineken Fanfare. Contributie Wilt u er rekening mee houden dat de contributie betaald moet worden: 3.00 per maand of 36.00 per jaar. Contributie overmaken op girorekeningnummer: 4483236 t.n.v. Heineken fanfare Lindenplein 2 5271 NZ St. Michielsgestel. Afmelden van de repetitie Voor het afmelden van de repetitie van Fanfareorkest, het Opleidingsorkest, en Aspirantenorkest kunt u het volgende nummer bellen: 073-6209830 (antwoord apparaat) Leden van het Percussion Ensemble kunnen bellen naar: Theo Doomernik 06-53241881 18e jaargang 2006 Hoofdredactie Fanvaria: Ries van den Bogaert Correspondenten: John Hannink Leo Donkers Dagelijks bestuur: John Menkehorst Niek van den Biggelaar Natalie Dekkers Beschermvrouwe: Mevr. C.L. de Carvalho- Heineken Fanvaria UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 3