'Hollands Geheime Wapen' prominent op de winkelvloer 'OUR LADY OF THE WELL' OP REIS Brouwen bij Nederland -Kameroen Nieuwe geavanceerde BeerTenders 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS RH Iedereen die bij Godfried op de biecht is geweest, kent het Maria beeld dat naast hem stond. Het beeld, dat ook bekend is als 'Godfried's sociaal raadsvrouwe', heeft de Bossche Brouwerij verlaten. Maria is afgereisd naar Zoeterwoude. Ver voor de komst van Godfried in 's-Hertogenbosch kreeg de Brouwerij het beeld van 'Our Lady of the Well' als waardering voor bewezen diensten, van onze Ierse collega's van Murphy's. Leuke bijkomstigheid: het beeld werd in 's-Hertogenbosch afgeleverd door Paul Bleijs! Na jaren verstoft te zijn omdat niemand er belangstelling voor had, zette ex-misdienaar Godfried Meijer het beeld op zijn kamer. Daar werd door de Bossche Brouwerij gemeenschap in het begin nogal lacherig over gedaan, maar al snel raakte men er aan gewend. Zo zeer zelfs dat toen bekend werd dat Godfried het beeld mee wilde nemen naar Zoeterwoude er geprotesteerd werd vanuit verschillende richtingen. Godfried: "Ik neem het beeld mee naar Zoeterwoude. Daar is ze nu meer nodig dan hier, bovendien als ik stop met werken krijgen jullie het terug. Ziet het maar als een bruikleen" Waarvan acte! Zo'n 100 kantoor medewerkers van Heineken Nederland hebben in één dag 1000 supermarkten geholpen om de Heineken WK promotie extra aantrekkelijk te maken. Samen met de supermarkten hebben medewerkers van de afdelingen trademarketing, Sales en Marketing de nationale WK promotie van Heineken's Hollands Geheime Wapen in het zonnetje gezet. Deze ludieke actie is door de supermarktmanagers en ondernemers voorbereid met het opbouwen van displays met de actieverpakkingen. De Heineken medewerkers gaven vervolgens de finishing touch met opvallend POS- materiaal. Heilig transport naar Zoeterwoude Na een jaar van gezamenlijk bereikte mooie resultaten bij brouwen, kwam de beloning met het bijwonen van een van de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal. Verzamelpunt was de portiersloge. Iedereen was keurig en vooral ook kleurig op tijd zodat de bus om 14.00 uur kon vertrekken richting Rotterdam. In de portiers loge werd eerst nog iedereen voorzien van het Nederlandse geheime wapen: de Heineken Jagershoed. Dus goed gemutst reden we naar Rotterdam om daar eerst eens de sfeer te gaan proeven op de Coolsingel. Daar hadden we al veel bekijks met ons geheime wapen. Met vele oranje fans en enkele Kameroen fans, werd er gezellig een biertje gedronken tot het tijd was om verder te gaan richting 'de Kuip'. Daar werden we verwacht in het Maasgebouw voor een goed verzorgd buffet en een drankje. Om 20.30 was het dan eindelijk zover: 'de aftrap' van deze wedstrijd: de voorbereiding van onze jongens op het wereldkampioenschap voetbal in Duitsland. De sfeer zat er goed in, en het geheime wapen was ruimschoots aanwezig op de tribunes. Einduitslag van de wedstrijd was 1 - 0 in het voordeel van het Nederlands elftal, door een doelpunt van Ruud van Nistelrooij. Nadat er na afloop nog een hapje en drankje in het maasgebouw waren geserveerd ging het hele gezelschap weer terug richting 's-Hertogenbosch en konden we terugkijken op een zeer geslaagde dag en voor onze jongens een geslaagde voorbereiding. Nu maar hopen dat het resultaat in Duitsland ook heel mooi wordt. Hi. :-... UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND Norbert Vissers en Swiep de Bever Om het de consument nog gemakkelijker te maken introduceert BeerTender twee nieuwe modellen: type B90 en B95. Beide BeerTenders zijn voorzien van een display met temperatuur- en volume-indicators. Op de B95 kan de consument ook nog eens zelf de gewenste biertemperatuur instellen. Dat maakt het mogelijk de temperatuur af te stemmen op de eigen smaak en de biersoort dat onder de tap staat. Bovendien geeft het display ook de houdbaarheid van het bier in het fust weer. Beide BeerTenders zijn verkrijgbaar bij eiektraketens, - speciaalzaken en slijters. De B90 voor 199 euro en de B95 voor 249 euro. Op de foto is de B95 te zien.

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 5