Heineken Nederland Supply, Den Bosch - Netherlands COMMENDATION VOOR BOSSCHE BROUWERIJ Commendation Volle vaart vooruit brouwerij 's-Hertogenbosch for thfl? efforts to perform beyond the high Heineken quality level mr1 to 4/ Sl fwti nieuwsbrief voor medewerkers van de Bossche vestiging Complimenten van de Arbeidsinspectie Uitslag OR-verkiezingen Drukke receptie voor Bernard Naaijkens Nieuwe OR geïnstalleerd tij mm -Jr. W v Team van de maand 7 JHHKaT Meer keus BeerTender Nieuwe automaten De Heineken Brouwerij 's-Hertogenbosch heeft de 'Commendation', de eervolle vermelding, verdiend in de categorie 'Heineken Brewery Award'. Deze eervolle vermelding is gebaseerd op de in 2005 behaalde resultaten met Heineken bier. Twee jaar geleden verdiende de Bossche Brouwerij een eervolle vermelding als 'meest verbeterde Brouwerij in 2003'. De eervolle vermelding is gebaseerd op de scores die behaald zijn in smaaktesten, de analyseresultaten en de 'verkoopkwaliteit' in de winkels.' Heineken Nederland Supply en Heineken Brouwerijen verdienden ook een eervolle vermelding in de categorie 'meest verbeterde organisatie in 2005'. Super winnaar! De grote winnaar van 2005 is de Thai Asia Pacific Brewery Co, Ltd. Zij verdienden niet alleen de 'Heineken Quality Award 2005', maar ook de 'Heineken Brewery Award 2005', 'Heineken Sales Distribution Award 2005' en 'Heineken Quality Award - The Most Improved Operation 2005'. Dit buitengewone resultaat is nog nooit eerder door een Brouwerij behaald! Het is voor ons in 's-Hertogenbosch natuurlijk ook leuk dat ex- Bosschenaar Jeroen Stoffels daar werkt. Een andere ex-Bosschenaar deelt ook mee in de feestvreugde: Willem de Jonge behaalde met Brau Union Romania S.A-Romania een eervolle vermelding in de categorie 'Heineken Quality Award'. De prijzen worden op donderdag 29 juni 2006 in Amsterdam uitgereikt. Heineken Nederland Supply, Den Bosch - Netherlands for their efforts to perform beyond the high Heineken quality level in brewing and packaging Heineken if nieuws 16 20 april 2006 UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND. Commendation to Püri i». Het hele rayon Export met MEV en TSP export zijn Team van de Maand april 2006. j najaar volgen er nog drie. Vanwege de invoer van ChipKnip-betalen worden de fris- en snackautomaten vervangen. De nieuwe automaten accepte ren uitsluitend de ChipKnip. Tot nu toe heeft 2006 ons veel meer productieopdrachten gebracht dan ons jaarplan aangaf. Dat is goed nieuws en daar zijn we blij mee, maar het leidt ook tot een hoop werk waar wij en onze leveranciers niet op gerekend hadden! Op vele plaatsen worden topuren gedraaid en topprestaties geleverd. Dat is een groot compliment waard. We kunnen en moeten de komende tijd laten zien dat we de vele productieopdrachten aankunnen. Het is goed te zien dat iedereen daar zijn steentje aan bijdraagt. Er wordt overgewerkt en we wisselen van roosters. Dat vraagt van iedereen inzet en kost inspanning om het allemaal te realiseren. En laat het gezegd zijn, de prestaties gaan goed. We verwachten dat we tot en met de zomer enorm veel flexibiliteit, inzet en uren moeten laten zien. Dan hebben we meer zicht op het gehele jaar en kunnen zien of de verhoogde productieopdrachten tijdelijk of structureel zijn. Overwerk is geen structurele oplossing, maar een tijdelijke en we gaan de komende tijd hard aan het werk om te zien hoe we in de toekomst het meest efficiënt en handig kunnen werken. Hoe we de aanwezige capaciteit van productielijnen het beste kunnen inzetten. Dat doen we gezamenlijk met de medezeggenschap. In de komende periode gaan we samen met de Groepsondernemingsraad een aantal scenario's voor de capaciteitsbenutting uitwerken. Als we straks zicht hebben op de definitieve productieopdrachten voor het hele jaar hebben we ons huiswerk alvast gedaan. Het komt er voor de komende tijd op neer dat we veel gezamenlijke inspanning moeten verrichten. We moeten er vol tegenaan. In volle vaart vooruit. Ik heb er vertrouwen in dat we dit kunnen en dat we daarmee kunnen laten zien dat de beste brouwerijen in Zoeterwoude, 's Hertogenbosch en Wijlre staan. Wiggert Deelen General Manager HNS 35 Nederland Supply

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 1