OPLEIDING Personalia Weemoed S-HERTOGENBOSCH NIEUWS U ziet niet vaak foto's van een 'puinhoop' in BHN. Deze foto werd echter aangeleverd door de afdeling Beveiliging die deze puinhoop met weemoed bekeek. Het zijn namelijk de restanten van het 'oude Poortgebouw' waar deze dienst jarenlang in was gehuisvest. Wat er precies met het vrijgekomen stuk grond gaat gebeuren is nog niet helemaal zeker, maar er zijn plannen om het 'te beplanten'. Steeds vaker komt het voor dat we andere taken erbij moeten leren om onze waarde voor het bedrijf waar we werken te behouden. Marc van Velthoven operator bij Filtratie, werd zo omgeschoold tot Brouwoperator. Afgelopen juli werd er bekend gemaakt dat operators van Brouwen en Filtratie bij elkaar in de keuken moesten gaan kijken. Aan mij werd gevraagd of ik opgeleid wilde worden tot brouwoperator. Dat leek me zeer interessant. Eind Augustus was het dan zover. Mijn opleiding startte bij brouwen in de vijf ploegen dienst. Ik werd in ploeg A ingedeeld. Met de hulp van een theoretische- en praktijkbegeleider moest ik binnen enkele maanden opgeleid worden tot brouwoperator. Gelukkig had ik zeer behulpzame collega's, in sneltreinvaart kon ik met behulp van de begeleider en de ploeg de opdrachten en brouwcursus afronden. In de maanden die ik bij brouwen zit liep ik eerst een introductieweek mee, om daarna de processen van beide brouwhuizen onder de knie te krijgen. Dat is met een toets en evaluatie goed afgerond. Nu ik de brouwhuizen kan bedienen is het belangrijk om het geleerde ook bij te houden. Het up-to-date houden van twee afdelingen is tijdens de opleiding al moeilijk gebleken en het zal een lastig punt blijven. Ik ga daarom de komende tijd 5 dagen per 6 weken in het brouwhuis werken, om de 'vlieguren' te maken. Met veel goede herinneringen kan ik terug kijken op een geweldige tijd. Geboren: Renske, dochter van Carolien van der Werf en Robert-Jan Kooiman. Carolien is werkzaam binnen de afdeling Bedrijfseconomische Dienst. Overleden: John van Listenburg, overleden op 14 februari jl. John was werkzaam als Distributiemedewerker binnen de afdeling DCS Export te 's-Hertogenbosch. 25 jaar getrouwd: De heer en mevrouw G.F.H.M. Kivits 25-jaar getrouwd op 20 februari 2006 De heer en mevrouw G.C.F. Smit 25-jaar getrouwd op 7 maart 2006 De heer en mevrouw A.G.J.M. van den Bersselaar 25 jaar getrouwd op 13 maart 2006 De heer en mevrouw J.A.J. Siegers 25-jaar getrouwd op 27 maart 2006 Receptie: Op 10 maart 2006 neemt Gerard van Bergen afscheid van Heineken, hij gaat dan verder al een 'anders actieve'. Gerard heeft in de afgelopen 36 jaar bij Heineken binnen twee afdelingen, Verpakken en de Facilitaire Dienst, gefunctioneerd. In deze afdelingen heeft Gerard met veel collega 's contact gehad en prettig mee samengewerkt. Hij hoopt dat ze er allemaal zijn en op een gezellige 'ouderwetse' receptie. Opleidings begeleider Ad Reijrink, mentor Andy Stuiver en Marc van Velthoven Gerard van Bergen heeft zich al intensief voorbereid op het 'anders actief zijn. UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 5