Benoeming Schoonmaakartikelen Van Ginkel nu in 2-bin m 40 jaar bij Heineken 10 januari 1966 - 10 januari 2006 i I Ron Zalme is per 1 januari 2006 benoemd tot Onderhoudsengineer binnen de Brouwerij 's-Hertogenbosch Hij rapporteert in deze functie aan de heer A. Klaver, Manager TSP. Voorheen werkte Ron Zalme als Installatiebeheerder binnen de afdeling Brouwen. Sinds de eerste week van dit jaar zijn alle Van Ginkel- artikelen (meest schoonmaak-artikelen) uit de Centraal Magazijn voorraad gehaald. Ze zijn overgegaan in een 2-bin systeem zoals bij Verpakken al bestaat voor veel gebruikte technische onderdelen (denk daarbij aan de spreekwoordelijke schroeven en moeren). De reden voor deze verandering is de verwachting met dit 2-bin systeem te kunnen garanderen dat er altijd voldoende schoonmaak materiaal aanwezig is omdat de leverancier de voorraden nu wekelijks aanvult. Hoe het werkt De artikelen liggen allemaal bij elkaar in het Centraal Magazijn (CM). De firma van Ginkel zorgt ervoor dat de voorraad op het gewenste niveau wordt gehouden. Wie iets nodig heeft haalt het uit het schap en neemt dit zonder af te boeken mee. Let wel: alleen personen die toegang hebben tot het CM kunnen artikelen meenemen. Degenen die geen toegang hebben tot het CM melden zich gewoon aan de balie, waarna de C.M. medewerker toegang verleent tot de van Ginkel artikelen. Bij grote bestellingen, zoals in het kader van een revisie of grote schoonmaak zoals 'total clean out' moet men zélf de bestelling rechtstreeks bij van Ginkel te plaatsen (tel. 073 - 6216330, fax 073 -6214571, heer Lapien). Deze bestelling wordt vervolgens door van Ginkel op naam bij het CM afgeleverd. Met deze nieuwe werkwijze verwacht het CM beter te voldoen aan de wensen van haar klanten. Jaap Rentmeester Ad's eerste job bij Heineken was bij de kwaliteitsdienst. Daar werkte hij het eerste van de 40 jaar die hij inmiddels heeft volgemaakt. Toen maakte hij de overstap naar verpakken om daar zijn talenten ten toon te spreiden. Dat heeft hij vijfjaar uitgehouden. Door het vele gerinkel van flessen en het nog niet beschikbaar zijn van afdoende gehoorbescherming werd hij een beetje doof. Dat was aanleiding voor zijn volgende 'carrière move': de overstap naar de plaatselijk administratie. Daar kwamen zijn eigenlijke talenten pas goed bovendrijven. In het totaal is hij daar 22 jaar met veel plezier gewerkt. Een lange periode daarvan als groepsleider 'magazijn en bier voorraad' gewerkt. Vanaf 1994 tot op het huidige moment werkt Ad binnen MEV. Of Ad het hier naar zijn zin heeft moetje maar eens aan hem vragen. Volgens zijn collega's en mij kan het niet anders of hij heeft het naar zijn zin: hij wil doorgaan tot zijn 65e jaar! Ad nogmaals van harte gefeliciteerd en bedankt voor je jaren van inzet Bas Zegers 1f Teamleider MEV ff Foto: Wim Hollemans UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 5