Menu Het afgelopen jaar w Aanpassing beveiligingsloge Ooeninastiiden balie P&O verruimd Nieuw redactielid Z 1Lw |T1 BROUWERIJ ZOETERWOUDE NIEUWS Donderdag 26 januari Vrijdag 27 januari Zaterdag 28 januari Zondag 29 januari gjSk i Het nieuwe jaar is alweer een tijdje geleden van start gegaan en ik heb het gevoel dat er ook alweer veel is gebeurd. Toch wil ik nog even kort stilstaan bij het afgelopen DCS-jaar. In Brouwerij Zoeter- woude Nieuws 5 konden jullie al kennis maken met de collega's uit Amsterdam die het Export-orderbehandelingsteam hebben versterkt in Zoeterwoude. Alle logistieke activiteiten voor Export vin den nu plaats bij DCS. Voor deze over gang was veel nodig, zoals het met de rederijen opzetten van een systeem om onze lading in de containers wereldwijd te kunnen volgen. Doordat dit aan een internetsite is gekoppeld, kunnen ook onze klanten precies zien of hun contai ner al aan boord van een boot is of nog op de kade staat. Een andere ingrijpende verandering was de integratie van WMS (het voorraadsy- steem Warehouse Management System). In oktober is het WMS-programma afgerond, waardoor alle logistieke afdelingen binnen HNS - dus ook in 's-Hertogenbosch en Wijlre - gebruik maken van dezelfde WMS-program- matuur. Vorig jaar is de productiviteit (hectoliters per FTE) van DCS wederom met meer dan 10% gestegen! Een pres tatie als je bedenkt met hoeveel deze de afgelopen jaren al omhoog is gegaan. Uiteraard is er vorig jaar veel nagedacht over de toekomst van DCS en is er al veel over gecommuniceerd. In januari pakken we deze communicatie middels kratsessies aan alle ploegen weer op. Om zeker te zijn dat er voldoende gele genheid voor discussies en vragen is, zijn de sessies per ploeg verdeeld over de maanden januari en februari. Kijken we terug op 2005, dan kunnen we tevreden zijn. Ik ben ervan overtuigd dat we in januari een snelle start hebben gemaakt voor een goed 2006! Fred Flolvast Maandag 30 januari Dinsdag 31 januari Woensdag 1 februari Donderdag 2 februari Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag 3 februari 4 februari 5 februari 6 februari 7 februari Woensdag 8 februari Wijzigingen voorbehouden. Spareribs, knoflooksaus, appelmoes, pommes frites Gefrituurde mosselen, tartaarsaus, Westlandsalade, Wedges American Grilled Hotwings, Vlaamse friet, Timberland salade, frietsaus Jagerschnitzel, champignonsaus, pommes sautees, gemengde sla Hutspot, sucadelapje, spekjes, jus Spaghettie Bolognaise, Bolognasalade, geraspte kaas Daging Rudjak, sambal goreng boontje, Nasi Koening, kroepoek Shoarmaschotel, knoflooksaus, pommes frites, gemengde salade Gebakken kibbeling, ravigottesaus, rauwkost, pommes duchesses Broodje hamburger, patat, rietsaus, rauwkost Boeuf Bourguignon, witte rijst, sperziebonen Stamppot andijvie, runderbalgehakt, spekjes jus Macaroni Bolognaise, gemengde salade, geraspte kaas Nasi Goreng, ajam ketjap, atjar, kroepoek, ei Na 30 jaar trouwe dienst is de bezoekers balie bij de afdeling Bewaking/Beveiliging aangepast. Een voorbereiding van enkele maanden ging eraan vooraf. Op maandag 17 oktober begon men met de sloop van de oude balie en alle oude bekabeling van het dataverkeer werd verwijderd en opnieuw aangelegd. In de overgangsperiode moesten de bezoekers zich melden aan een geïmprovi seerde balie (computer op een tafel die in de deuropening stond, zie foto), wat voor enige overlast zorgde. Tijdens de werk zaamheden kon er enkele uren niet wor den gewogen en vond de bediening van de slagbomen op een wat onhandige manier plaats. Na enkele dagen van noeste arbeid werd op 24 oktober de gloednieuwe balie naar binnen gereden. De medewerkers van de afdeling Bewaking/Beveiliging kunnen nu op een klantvriendelijke en efficiënte manier bezoekers ontvangen en admi nistratieve handelingen kunnen op een ergonomisch verantwoorde wijze worden verricht. Kortom, de nieuwe bezoekersba lie voldoet aan alle verwachtingen van de moderne tijd. Langs deze weg willen wij de mannen van de diverse firma's die aan de aanpassing van de loge hebben meegewerkt, bedanken voor hun inzet. De werkomstandigheden waren ook voor hen niet altijd even mak kelijk. In een volgende fase - die eind 2006 zal zijn afgerond - worden de calamiteiten balie en de voorgevel vervangen. Namens de afdeling Bewaking/Beveiliging, Willem Grapendaal Vanaf 11 januari 2006 is de balie P&O HNS-Staf, Brouwerij en DCS Zoeterwoude (BK. 234) langer open. De openingstijden zijn van 09.00 -12.30 uur en van 13.30 -16.00 uur. Ter vervanging van John Kraan, die onlangs de redactie van Brouwerij Zoeter woude Nieuws verliet, komt Tom de Boer (DCS Binnenland) de redactie versterken. We zijn blij met zijn komst en wensen hem veel succes II Redactie BZN flfjCjtifr. W 1^ 1.1 1,1 K„l w 26 JANUARI 2006

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 2