Bedrijfsgezondheidsconcept U wilt fit en gezond zijn. Daarom beweegt u elke dag minimaal een half uur. Of niet? Fitland kan het voor u extra aantrekkelijk maken om aan een goede leefstijl te werken door u een abonnement aan te bieden. Uw werkgever heeft met Fitland afspraken gemaakt waardoor u tegen een geringe vergoeding in alle Fitlandvestigingen gebruik kunt maken van de sport- en ontspanningsmogelijkheden. Fysiotherapie Psychologie Wanneer u merkt dat u in uw werk vastloopt "een tijdelijke psychische belemmering"? Lichamelijke problemen ervaart in de uitoefening van sport of werk. "Een blessure, wat nu?", dan kunt u snel bij een psycholoog of fysiotherapeut terecht in één van de Fitlandvestigingen. U krijgt dan een kort gesprek en een gedegen advies. Dit is laagdrempelig en geeft u direct antwoord op uw vraag op geestelijk of lichamelijk gebied. FysioSupport levert de fysiothera peuten op locatie. Bounce Centrum Werk en Psyche zorgt voor de psychologen. Info Consult fysiotherapie Consult psychologie Overige Fitland centrum waar u traint Bounce FIT Return FIT Return Tot slot biedt Fitland u de mogelijkheid vragen te stellen aan casemanagers van FIT Return op het gebied van arbo, verzuim en reïntegratie. FIT Return organiseert de toegang tot dienst verleners en zorgaanbieders op maat. Voor uitgebreidere informatie: www.fit-return.nl Actie: 2 maanden gratis! Schrijft u zich in voor 30-01-2006 dan mag u de maand februari gratis sporten. Betaalt u uw abonnement voor een jaar in één keer dan krijgt u nog een extra maand korting. U heeft een jaarabonnement waarbij u 1x per week of onbeperkt gebruik kunt maken van alle Fitland vestigingen. Als u 1x per week komt sporten betaalt u 121,00 voor een jaar (u betaalt dan slechts 11 maanden!). Bij een maandelijkse incasso is dit 11,00 per maand (er wordt 12 maanden geïncasseerd). Partner actie Uw partner kan tegen een zeer gereduceerd tarief gebruik maken van de faciliteiten die Fitland te bieden heeft. Voorwaarde is wel dat u zelf ook sport bij Fitland. Voor 1x per week sporten, betaalt hij of zij 21,00 per maand (er wordt 12 x geïncasseerd) of 231,00 per jaar (hij of zij betaalt dan 11 maanden). Wil uw partner onbeperkt gaan sporten dan betaalt hij of zij 346,50 voor een jaar (hij of zij betaalt dan slechts 11 maanden!). Bij een maandelijkse incasso is dit 31,50 per maand (er wordt 12 maanden geïncasseerd). Hier geldt ook weer de actie inschrijven voor 30-01-2006 is de maand februari gratis sporten! Inschrijven U meldt zich altijd eerst aan bij de receptie van Fitland Mill of Fitland Den Bosch. Daar geeft u aan bij welk sportcentrum van Fitland u wilt gaat sporten. Vervolgens vult u een inschrijfformulier in en betaalt u de registratiekosten van 25,00. Verder dient u 12,75 borg te betalen voor het toegangsbandje. Betalingswijze U kunt dit bedrag via pin, contant of via éénmalige incasso direct voldoen aan de receptie van Fitland Mill of Fitland Den Bosch. Bent u al lid van Fitland? Betaalt u via automatische incasso, dan wordt deze stopgezet vanaf het moment dat u de wijziging via een mutatieformulier doorgeeft. U heeft een jaar vooruit betaald. U dient uw oude abonnement af te maken en kunt daarna overstappen op het bedrijfsgezondheidsconcept.

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 5