ONTMOETING IN NIEUW ZEELAND VACATURES Deadline BHN 11 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Personalia Leon van Beurden is alweer een hele tijd bezig aan zijn wereldreis. Onlangs was hij in Nieuw Zeeland waar hij een oud Heineken collega, Ties van de Horst ontmoette. Voor Leon een aanleiding om weer eens stukje te schrijven voor BHN. Hoe gaat het er mee? Jullie hebben al weer een tijdje niets van me gehoord, maar ja, druk, druk, druk. Tsja, reizen is zwaar werk. Ik ben afgelopen week bij een van onze oud- collega's op bezoek geweest: Ties van de Horst, uit de exportcluster. Ties is samen met zijn vrouw Annet en hun zoon Ben in februari 2004 in Nieuw Zeeland gaan wonen. Ze hebben daarbij alles achter zich gelaten: hun baan, familie en vrienden. Maar de reden was voor alle drie eigenlijk wel duidelijk: ze wilden een andere uitdaging en ze hadden het in Nederland echt wel gezien. In Nieuw Zeeland vonden ze een huurhuis, nog een huurhuis en uiteindelijk hebben ze nu een huis gekocht op 'Kahoe Hill*. Een mooi huis in het noorden van het land met een lap grond, en een drietal koeien en twee katjes. Een hond komt er nog bij. Ook hebben ze een grote schuur en een mooie boot, want Ties gaat tegenwoordig graag vissen. En hier zitten o.a. Marlijnen! En wat vinden Ties en Annet nou het mooiste: ze wonen helemaal in de 'Middle of Nowhere'. Ze moeten echt een heel eind rijden voordat ze een stoplicht zien. En daar gaat Ties dan ook bewust niet naar toe. Nu wil het toeval dat Ties op 17 december 50 jaar is geworden en Abraham heeft gezien. Een mooie kans voor jullie om als oud- collega's iets leuks te doen. Je kunt Ties, Annet en Ben feliciteren en veel geluk wensen via het volgende e mail adres: Tinus50jaar@hotmail.com. Het is een verrassing voor ze, de mails worden doorgestuurd. Met mij gaat verder alles prima. Ik reis nog steeds lekker rond, en ben bijna toe aan Zuid Amerika, m'n laatste uitdaging. Groeten, Leon van Beurden Kersttoernooi TafeITen nisVereniging Heineken Met ingang van dit jaar wordt extra aandacht geschonken aan ontwikkelingen op 'personalia'gebied van de medewerkers. Jubilea, huwelijk, geboorte en indienst tredingen bij de Bossche Brouwerij leest u in het vervolg in Brouwerij 's-Hertogenbosch Nieuws. 40-jarig jubileum De heer Ad de Jager (Eenmalig Verpakken) is 40 jaar in dienst op 10-01-06 en ontvangt hiervoor een oorkonde en Pietertje Pils. De heer Leo Adriaanse (Verpakken Colonne 19) is 40 jaar in dienst op 01-02- 2006 op deze dag zal hij ook uit dienst treden ook hij ontvangt nog de oorkonde en 't Pieterje Pils. In dienst Per 01-01-06 de heer Raymond Blom in de functie van Teamleider Verpakken, Rayon Speciale Verpakkingen. Per 01-01-06 de heer Zlatko Hrelja in de functie van Onderhoudscoördinator binnen de afdeling TSP. Per 01-01-06 mevrouw Nicole van Muilekom in de functie van Kwaliteitsanalist binnen de afdeling BTD. Per 01-01-06 mevrouw Esther Janssen in de functie van Kwaliteitsanalist binnen de afdeling BTD. Recepties De volgende recepties zijn tot op heden gepland: Vrijdag 10 februari 2006; Jos Michiels (PUM) ivm 25-jarig dienstjubileum samen met de heer Piet Aarsel (Flexpool) die afscheid neemt. Vrijdag 7 april 2006; de heer Anton van Hooft (Verpakken) ivm 25-jarig dienstjubileum. Beide heren vieren hun jubileum alternatief. Veranderingen We maken u erop attent dat het belangrijk is dat iedereen zijn of haar wijzigingen van persoonsgegevens tijdig doorgeeft aan de afdeling P&O Shared Services. U moet dan denken aan o.a.: adreswijziging geboorte van een kind huwelijk scheiding samenlevingscontract Mochten er vragen zijn dan kunt u die altijd stellen via ons e mailadres Personeelsadministratie Hbosch/ Productie/Hnl/Heineken of aan onze nieuwe balie op de afdeling. Medewerkers Shared Services Vertegenwoordiger Thuisverbruik /Bunnnik Verkooptelefonist(e)/'s-Hertogenbosch Horeca Vertegenwoordiger Rayon Midden Brabant /Bunnik Manager Operational Supply Chain Planning /Zoeterwoude De deadline voor BHN10 is donderdag 19 januari 2006. Kopij voor dit nummer kunt u mailen naar: G.Sman@Heineken.nl Zoals gebruikelijk organiseerde de tafeltennisvereniging ook dit jaar een kersttoernooi voor haar leden. Het werd zaterdag 17 december weer een geslaagde en gezellige dag, compleet met een kerstbrunch. De uitslagen: le klasse 2e klasse 3e klasse 4e klasse le Brian Leeuwis 2e Eddy Tedjakusuma 3e Ger Nijholt le Frans Brouwer 2e Toon Gevers 3e Jan van Velsen le Ad van Maanen 2e Diny Kouwenberg 3e Erika Kardol le Joost Damen 2e Cor van Gelder 3e Suzan Gloudemans Geïnteresseerd in tafeltennis? Kom zonder verplichting op maandagavond langs er is vanaf 19.30 uur een sportieve en gezellige clubavond in het Heineken Ontspanning Centrum (HOC). De dan aanwezige leden kunnen u alles vertellen over de mogelijkheden van de tafeltennisvereniging. Ook kunt u informatie inwinnen bij Fred van Mil: tel. 1270 of Ger Nijholt: tel. 9252. •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••A UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 2