0 Inschrijfformulier 'Eet Gezond, Beweeg Meerf Opleidingen worden gepland 1 Project FUTURE Een virtuele glasbak? bt- i Voor deelname aan het 'Eet Gezond, Beweeg Meer!' project kun je je individueel of als groep opgeven. Individueel Naam: Afdeling: Groep bestaande uit 6 personen Naam: 1. Afdeling: Groepsnaam: Dit formulier kun je met de Internepost retourneren aan: Afdeling P&O T.a.v.: Ilona van Hooft Locatie: 1E Gebouw 46 Na de historische omschakeling van het oude bierglas naar het nieuwe Galaxy bierglas, heeft Heineken 'digital branding agency Qi' gevraagd een online, dus virtuele, glasbak te ontwikkelen. Er moeten liefst anderhalf miljoen glazen in de glasbak terechtkomen. Daarom wordt dan ook heel Nederland uitgenodigd om mee te helpen met deze grote recycling. Lennart Boorsma van Heineken: "Heineken heeft de online glasbak geplaatst om iedereen actief de betrekken bij de historische omschakeling naar het nieuwe bierglas, de Galaxy. Het oude glaswerk wordt daadwerkelijk verzameld en gerecycled door een gespecialiseerd bedrijf. Met de online glasbak nemen we symbolisch afscheid van het oude Heinekenglas." Je vindt de glasbak op www.heineken.nl. Met goed mikken kun je er zoveel glazen in gooien als je zelf wilt. Een teller houdt bij hoeveel van de anderhalf miljoen glazen nog gerecycled moeten worden. Voor een groot aantal gooiers staat een set nieuwe glazen klaar. Degene die het allerlaatste glas erin gooit wint een reis met drie vrienden naar Glasgow. Het betreft zoals al eerder In dit blad is aangegeven door de projectleider John Kettenis, de vervanging van TIS/ MRO door SAP PM/MM. We zijn nu in een fase beland waarbij de opleidingen gepland worden. Er zijn in totaal 11 rollen beschreven. Elk van deze rollen is gekoppeld aan een functiehouder. De volgende functies worden onderscheiden Operator Monteur/Technicus Onderhoudscoördinator Rayontechnicus Databeheerder Projectmedewerker Controller Artikelmanager Bestelcoördinator Magazijnmedewerker Inkoper Het basismateriaal is ondertussen in het Nederlands vertaald. De leerdoelen zijn vastgesteld en worden opgenomen in het lesmateriaal. Hieraan worden, per functie de toetsen gekoppeld. Opleidingsduur De opleidingsduur per functie varieert van een operator met een halve dag tot een onderhoudcoördinator met 4 dagen. Dit zijn, naar mijn verwachting, ruim ingeschatte tijden. Op elk van de functies zal eerst een pilot worden gehouden. Onnodige, niet functionele, "ballast" wordt in de opleiding vermeden. Jetse Hiemstra Opleidingsfunctionaris Of: 3. 4. 5. 6. UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2005 | | pagina 4