Het goat beginnen! f Servicecontract Hot-melt systemen i 3 Jos Adelaar kreeg toch nog zijn speld lm m 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Op 1 februari 2006 gaat de 'competitie' van het programma 'Gezond eten, Meer Bewegen' van start! Aan de achterkant van dit artikel is het formulier afgedrukt waarmee je je inschrijft voor deelname. 'Gezond Eten, Meer Bewegen' maakt je bewust(er) van het belang van een gezonde levensstijl, privé en in het werk. Uiteindelijk geeft het een positieve bijdrage aan jouw gezondheid en bovendien voorkomt het ziekteverzuim. 'Gezond Eten, Meer Bewegen' is bedoeld voor alle Bossche medewerkers. Voor diegenen die nog niet bewust met hun gezondheid bezig zijn maar ook voor medewerkers die dit al wel zijn. Natuurlijk ben en blijf jij verantwoordelijk voor je levensstijl, maar Heineken stimuleert en helpt je graag om je een andere, gezondere levensstijl eigen te maken. Fitland test Daarom introduceren we het 'Gezond Eten, Meer Bewegen' programma. Je kunt je voor het programma individueel maar ook met een groep opgeven. Ook als je je individueel opgeeft word je in een groep ingedeeld. Dit betekent niet dat het een verplichting is om in een groep sportieve activiteiten uit te voeren! Om het 'spannender' te maken is er een 'gezonde' onderlinge competitie ingesteld, waarbij je het met je groepje opneemt tegen de andere groepen. Het programma begint en eindigt met een individuele test bij Fitland. Hierbij worden bloeddruk, gewicht, vetpercentage, buikomvang, conditie en kracht gemeten. De één zal proberen 5 kg gewicht te verliezen, terwijl een ander het juist belangrijk vindt zijn of haar conditie te verbeteren. Dit kan tijdens de Fitland test allemaal worden aangegeven. De groep van medewerkers die de score op bovenstaande onderdelen na verloop van zes maanden procentueel het meest heeft weten te verbeteren, wordt winnaar in deze gezonde strijd. Maandelijks zijn er 'weeg en meetmomenten' ingepland, zodat de tussenstand zichtbaar is. Iedereen bepaalt zelf zijn eigen bijdrage. Je kunt er bijvoorbeeld (individueel) voor kiezen om minder vet of kleinere porties te eten, meer water te drinken, vaker te bewegen etc. Kies je ervoor om wat vaker de flets te pakken dan kan dit ook een positief effect hebben op, bijvoorbeeld, je conditie. Alles wat een positief effect heeft op je gezondheid brengt je dichter bij de hoofdprijs. Het komende halfjaar worden regelmatig thema's op het gebied van gezond leven toe gelicht. Het doel blijft uiteraard bewust worden van het belang van een gezonde levensstijl. Doet u ook mee? We hopen eigenlijk dat iedereen aan het programma gaat deelnemen. Meld je aan met het op de volgende pagina, de achterkant van dit artikel, afgedrukte inschrijfformulier. Je kunt je individueel of per groep aanmelden voor het 'Gezond Eten, Meer Bewegen' programma. Voor de competitie zijn minimaal 20 groepjes van 6 deelnemers nodig om het tot een succes te maken en ervoor te zorgen dat het winnende team na 6 maanden van gezond en actief leven, wordt beloond met een reischeque of reis naar een Europese hoofdstad. r Met ingang van 9 december neemt de firma BIT uit Oudewater het onderhoud aan de Hot-melt installaties bij Verpakken voor zijn rekening. Momenteel voeren drie partijen onderhoud uit op de Hot-melt installaties, dit is veranderd vanaf 9 december. Na een geruime tijd van inventariseren van de installaties en voorraden met de leverancier en interne klanten, hebben we gekozen voor een totaal onderhoudscontract. Na vergelijking tussen aanbieders kwam de firma BIT als beste partij naar voren om er samen met ons voor te zorgen, dat de Hot-melt installaties zo optimaal mogelijk werken. Dit betekend dat BIT verantwoordelijk is voor het onderhoud op de Hot-melt installaties, inclusief beheer en beschikbaarheid van (voorraad)artikelen. Met een gedegen onderhoudsplan en een gegarandeerde beschikbaarheid van onderdelen wordt de betrouwbaarheid van de installaties verhoogd. Van de firma BIT verwachten we een zodanig onderhoud en verbetervoorstellen dat storingen en kosten dalen. Momenteel worden er opleidingen verzorgd door BIT zodat Heineken medewerkers het eerstelijns onderhoud kunnen uitvoeren. Het contract omvat onder meer: Het uitvoeren van groot onderhoud incl. vervanging van onderdelen Het uitvoeren van klein onderhoud incl. vervanging van onderdelen Het assisteren bij storingen (24 uur service) met een response tijd van maximaal 2 uur. Het rapporteren van alle activiteiten en het verbeteren van de prestaties. Het beheren van een benodigde voorraad en verantwoordelijk zijn voor de beschikbaarheid van de reservedelen. Eddy Folkers en Henk Boley 1% GEZOND ETEN. MEER BEWEGEN r Donderdag 1 december 2005 was Jos 25 jaar in dienst bij Heineken. Hij koos voor een alternatieve viering door met een select gezelschap een lekker hapje te gaan eten. Toen tijdens het etentje enkele woorden tot hem gericht werden bleek door een miscommunicatie dat de gouden speld niet aanwezig was en dus niet opgespeld kon worden. Dit tot grote teleurstelling van Jos. Maar om de pijn te verzachten hebben we Jos verrast met een bezoek van de Sint en Pieten op zijn werkplek. Het gebeurt niet iedere dag datje door de Sint een speld opgespeld krijgt. Jos was dan ook zeer verbouwereerd, maar vond het wel erg leuk. We hopen dan ook dat we de fout hiermee een beetje goedgemaakt hebben. T UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2005 | | pagina 3