Abri's voor rokers Tevreden over wedstrijdresultaat Pascale de Laat naar Holland Heineken House S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Gé van Hartevelt deed mee aan Wereldkampioenschap Hondenfrisbee Nadat Gé van Hartevelt Nederlands en Europees Kampioen werd met hondenfrisbee, kwalificeerde hij zich met 'Brown Sugar' voor het WK dat 12 en 13 november werd gehouden in Kentucky, USA. Gé en Brown Sugar werden 21e. Op de eerste wedstrijddag was het met windkracht 8 geen goed weer om te frisbeeën. "We hadden beide een redelijke eerste Freestyle, waarbij bepaalde patronen, sprongen en verschillende worpen worden uitgevoerd. 'Gevoelsmatig' hadden we veel missers. Later bleek dat dit best meeviel. Toen de Mini-Distance. Hierbij wordt een frisbee zover mogelijk gegooid en moet de hond de frisbee vangen en terug brengen. De tweede Freestyle ronde was voor ons beide minder dan de eerste vooral omdat het nog harder waaide, 's Avonds na het banket werden alle deelnemers uitvoerig bedankt en werd bekend gemaakt wie er door ging. Met zijn 21c plaats is Gé tevreden over het wedstrijdresultaat. "Gezien de omstandigheden en de leeftijden van onze honden en niet vergetend dat zij allen voor de eerste keer de trip meemaakten, ben ik niet geheel ongelukkig. We hebben volop genoten en veel gezien wat bruikbaar is." Heineken Brouwerijen, de commerciële tak van Heineken Nederland, maakt voor de interne communicatie gebruik van audiovisuele journaals die te zien zijn op plasmaschermen binnen de units. Het is zoiets als vroeger 'Kijkglas' was voor de Brouwerijen. Wat ontbrak was een pakkende naam voor dit journaal. Dus schreef men een prijsvraag uit. Pascale de Laat, management assistente, was de gelukkige winnares met 'HB TV'. Een naam met een vette knipoog naar HD TV, High Definition TV. Rolf Strietman (RUM Unit Midden- Brabant), Anette Verheijen (Logistiek Manager Unit Midden-Brabant) en Corry Quirijns (Management Assistente) gingen op koffie/ theevisitie bij Pascale. Die was compleet verrast toen Rolf haar meldde, dat zij de winnares was van de hoofdprijs. Die is dan ook niet mis: een geheel verzorgde reis naar het Holland Heineken House op de Olympische Winterspelen. Pascale's reactie was dan ook: "Ooooooohhhhhhhh wat geweldig, prachtig, schitterend!!!!!!!!!!" Zij had echt even nodig om het goed tot haar te laten doordringen. Conclusie: opdracht volledig geslaagd. Pascale de Laat Holluiul Mi Vanaf de ingang van het rookverbod op de afdelingen moesten de rokers hun sigaret, sigaar of pijp, buiten opsteken. Dat is met slecht weer 'afzien'. Daar is met de komst van 12 Abri's op het Brouwerijterrein een eind aan gekomen. UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2005 | | pagina 4