CLUBNIEUWS No. 7 DECEMBER 1945. De vergadering(miniatuur)bi jeengekonen in verband met het royeeren van een lid, waarvan in het vorige Clubnieuws sprake was, is inmiddels gehouden. Nadat de tegenstanders van de door het bestuur opgelegde straf aan het woord waren geweest, werd er gestemd over de volgende moties; a) Voor of tegen intrekking royement. b) Voor of tegen de betreffende actie van het bestuur. Met groote meerderheid van stemmen werd besloten het roye ment in te trekken, waaruit vanzelfsprekend voortvloeide, dat men zich tegen het bestuursbesluit uitsprak, ook al, omdat het eventueel opleggen van een mildere straf, b.v, schorsing van eenige maanden, niet aan de orde kwam. Als byzonderheid zij nog opgemerkt, dat 2 van de 5 bestuurs leden, die blijkbaar een duidelijker inzicht hadden omtrent de draagwijdte van het vonnis over een collega, eveneens voor intrekking van het royement stemden, hetgeen - naar uit gestelde vragen naar voren kwam - beteekende een con sequent vasthouden aan hun standpunt in de voorafgegane be stuur svergad er ing Er werd nog een typische motie verworpen, waarbij het door het bestuur genomen besluit om hier een voorbeeld te stel len, op prijs gesteld moest worden, het royement ingetrok ken'omdat den beklaagde door het gewichtige tintje, dat aan het geheel kleefde, te veel eer werd bewezen), terwijl het ten slotte aan den persoon in kwestie werd overgelaten al dan niet lid te zijn van de sportclub. In ieder geval is er thans ééh zwart schaap minder in de familie G. ONS SPQRTKLUBCHEN WIE ES WEINT UND LACHT i (dit mag, omdat het Weensch is) Onze sportclub kan misschien het best worden vergeleken met een jongeling in zijn puberteitsjaren. Hij is dan overgevoelig en onderhevig aan innerlijke, steeds wisselende stroomingen, terwijl zijn onbeheerschte uitingen daarmede compleet in overeenstemming zijn. Het eene oogenblik studeert hij ijverig met een vast doel voor oog en; het andere oogenblik kant hem dit ontzettend banaal voor en hij poogt door een spoedcursus van 3 maanden te vol gen Eddy X, de fenomenale hot-violist van de beroemde ra dio-band "Het Gescheurde Trommelvlies",te worden, aangebe den door alle (schoone) vrouwen der wereld. Als dat niet lukt, vindt hij zichzelf weer een vod, die voor nie ts deugt, en apathisch zijgt hij voor minstens een week met de cigaretten, waarvoor hij maar net in aanmerking kwam, op de divan, Na die week heeft hij misschien zijn tijdelijk? minderwaardigheidscomplex met de peukjes in het aschbakje gedeponeerd en weet hij z'n evenwicht te herstellen hij een goed boek of concert. Gelukkig hij, die onder deze omstandigheden een pipa heeft,

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1945 | | pagina 4