Zesde Serie No.8. H.B.M.-CLUBNIEUWS Mei 194-1. stappen spreken.Als actieve deel nemers traden reeds direct 15 personen aan, waarvan weliswaar een enkele tot nog toe verstek liet gaan doch ook dezen zullen, laten wij hopen, binnenkort in een punt of 25 smetteloos wit in het strijdperk aantreden. Ik zeg laten wij hopen binnenkort, want de hoofdoorzaak is, dat de weergoden ons tot nog toe niet bepaald gunstig gezind zijn geweest. Koning winter schijnt zijn laatsten adem nog niet uitgeblazen te hebben en zoo hij hier al aan bezig is, dan heeft hij wel erg lang werk, hetgeen mij eenigszins doet denken aan den man, die reeds eenige jaren werd op gegeven, maar nog steeds zijn laat sten adem aan het uitblazen is. De man heeft n.l.een ontzettend kromme neus en het gevolg is, dat de adem, die hij uitblaast steeds weer door zijn neus naar binnen gaat(hij leeft nog). Kort en goed, het is waarlijk nog te koud geweest en ik kan den wegblijvers niet geheel ongelijk ge ven. Hulde daarom aan de beginners die tot nog toe trouw van hun aanwe zigheid blijk hebben gegeven, in het byzonder de dames. Wij mannen kunnen wel iets hebben, maar daar zijn wij tenslotte ook het sterke geslacht voor. Zij werpen zich al len actief op de baan, figuurlijk dan natuurlijk, en doen hun best de moeilijke knepen van deze sport zoo spoedig mogelijk onder de knie te krijgen. Want dat het een moeilij ke sport is, dat zullen zij wel met mij eens zijn en ik denk ook wel, dat ik er niet zoo ver naast ben, wanneer ik zeg, dat velen gedacht zullen hebben, dat het veel eenvou diger was.Desalniettemin blijkt dit aan den trainingsijver geen afbreuk te doen en ik wil hen, die nog niet verschenen zijn, wel vast waarschu wen, dat zij deze tegenstanders niet onderschatten, want het zou wel eens kunnen gebeuren, dat zij bij hun eer ste entree met eenige forsche drives van de baan geveegd werden, In ieder geval bestaat reeds het voornemen bij allen, voor zoover ze het nog niet reeds zijn, om een volleerde tennis-ster te worden. Gelukkig staat de deskundige hulp van den bonds- trainer Mulder ons hierbij ter zijde en gooit met eindeloos geduld ballen en op-of aanmerkingen naar ons toe. De laatste worden zoo goed mogelijk teruggeslagen en de eerste trouw op gevolgd, of neen, natuurlijk omge keerd, Het is alleen tot nog toe een kwelling gebleken om, wanneer een leerling onder handen werd genomen, aan de kant te blijven toekijker^, tot dat een ieder zijn partij gehad heeft, want je stond ondertusschen zoo half en half te bevriezen. Wij beschikken weliswaar over 2 banen doch bij een dergelijke opkomst zijn er altijd en kelen, die even als toeschouwer moe ten fungeeren. Van den zomer zal dat echter een genoegen kunnen zijn om eens even uit te blazen van de hitte en ontstaat er misschien nog strijd, wie er nu eens mag zitten. In het vorige clubblad heeft reeds een welgemeende opwekking gestaan aan de andere leden van de sportclub om onze verrichtingen eens te komen gadeslaan op de waarlijk prachtig ge legen banen van het Redcover-tennis- park aan den Zuidelijken Wandelweg. Ook zij zullen zich voorloopig wel door het weer laten af schikken, doch wanneer de zon haar verkwikkende stralen(zonder bon) weer eenmaal met milde hand rondstrooit, dan hoop ik dat zij hieraan gevolg zullen geven en vooral wanneer men de reeds bestaan de plannen, zooals onderlinge wedstrij den, deelnemen aan tournooien etc., aan het eind van het seizoen gaat uitvoeren. Ik zou alvast den knutse laars onder de leden willen verzoe ken een niet te kleine prijzenkast te gaan timmeren, voordat al het hout vergast is. -o-o - o-o Gé. Donderdag, ei a.s9, 's avonds half acht, Voetbalwedstrijd tusschen TWEE PROEFELFTALLEE van de Zaterdagmiddag-competitie van het District Amsterdam van den NVB Terrein V.VoG.Ao Middenweg Naast Ajax

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1941 | | pagina 8