Zesde serie, No.7 APRIL 1941. sportveld. Wij mochten dit jaar ook een nieuw lid in de Heineken's familie begroeten, n.l.de H.B.B.A., de vereeniging van de Amsterdamsche Fabrieksarbeiders, waarmede wij reeds zeer prettig en vruchtdra gend konden samenwerken en in wel ke vereeniging alle factoren aan wezig zijn tot het vormen van een hechte schakel in de thans geslo ten ketting HBMR - HBB - S.C.HBM HBBA Het bestuur onderging in den loop van dit vereenigingsjaar eenige wijziging. In verb,and met hun afwezigheid wegens het vervul len van hun militaire dienstplicht werden de heeren Keuter en Both door de heeren Jansen en Gimbel ver vangen, Het dagelijksch bestuur,be staande uit de heeren Raayen, Walop en v.d.Zwaai, bleef ook dit jaar on- gewij zigd. Wij willen thans dit jaarverslag beëindigen met den wensch, dat de om standigheden, waaronder ons volgend jaarverslag zal worden uitgebracht, voor ons land en ons volk gunstiger mogen zijn dan de huidige. J,v.d.Zwaai, secr. ALGEMEENE JAARVERGADERING De leden worden hierbij uitgenoodigd tot het bijwonen van de jaarlijksche algemeene vergadering, welke gehouden zal worden op Zaterdag, 26 April a,s. in de Taveerne aan de Brouwerij, Aanvang 3 uur precies® Agenda; 1) Opening 2) Notulen 3) Ingekomen stukken 4) Jaarverslag secretaris (Gepubliceerd in het Clubblad) 5) Verslag kascommissie 6) Verslag Penningmeester (Jaarcijfers volgen bij afzonderlijke circulaire) 7) Benoeming Bestuur (De heeren Raayen, v.d.Zwaai en Walop stellen zich herkiesbaar. De heeren Janssen en Gimbel trekken zich terug en stellen voor, in hun plaats de heeren Keuter en Both weer te benoemen in de bestuursfuncties, welke zij vóór de mobilisatie bekleedden) 8) Benoeming feestcommissie 9) Benoeming elftalcommissie (In verband met het feit, dat in het volgend seizoen de Sportclub H.B.M. zal beschikken over twee elftallen, stelt het bestuur voor, de elftalcommissie te doen bestaan uit de door de spelers te kiezen aanvoerders dier beide elftallen, aangevuld met een secretaris, als hoedanig ware te benoemen de heer PtGimbel.) 10) Benoeming kascommissie 11) Voorstel v.d-0 Velde tot beoefening van meerdere sporten 12) Mededeelingen 13) Rondvraag 14) Sluiting Candidaatstellingen voor beschikbare functies en eventueele voorstellen worden gaarne vóór 19 April ingewacht bij den secretaris. Clubmiddag WAT DOETT EN WAT DOETf T NIET1 Het is eigenaardig in het H.B.M.- wereldje wat betreft het bovenstaande. De clubmiddag in Februari bijvoorbeeld, een niet al te groote opkomst, die di rect onder de bekoring kwam van de 4. boeiende lezing van den heer Langlet, doch die, wat de stem- mimg daarna betrof, niet op gang kon komen. Nu ontbraken wel zeer bekenden, die over het algemeen wel mee kunnen doen, o.a. de fam.v.Nigtevegt

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1941 | | pagina 4