oefenpartijtje en een gezellig samenzijn werd volkomen bereikt. Het was wel jammer, dat de laatste trein naar Utrecht zoo vroeg gaat en de eerste zoo laat en dat een middenweg daartusschen niet bestaat, doch het was evengoed een gezellige avond, voor de organisatie waarvan de heer Van Hulssen onzen oprechten dank verdient. JUB TT .kt IMWEBSTRIJDEN A.S.B> groote zaal van Krasnapolsky, die zoo vaak vreedzame feestende massa's bergde, was Zondag j.l. herschapen in een slagveld, waar heele volksstammen elkaar op alle bestaande scherro-wapens te lijf gingen. liet was het groote jubileum-tourncoi van den kooeren Amsterdamschen Schermbond, waar onder opper"leiding van den onvennoeibaren heer Hessink een fantastisch aantal schermers om de jubileums-prijzen streden. Tot die strijders behoorde echter ook onze voorzitter en scherm-medewerker Raayen, hetgeen tot gevolg had; dat hij zijn Zondag niet aan zijn journalistieken arbeid voor ons clubblad kon wijden. We moeten het dus ditmaal zonder zijn des kundige bijdrage stellen. J tr Aan bovenbedoelde wedstrijden werd deelgenomen door H.B.M. met twee dames-équipes, een degen-equipe en een sabelploeg. De dames waren niet in speciale dames-afdeelingen ondergebracht, doch hadden hun floret hoofdzakelijk op mannen-harten te richten. In beide afdeelingen (floret B en C) wisten onze dames de derde plaats te bezetten, hetgeen onder de gegeven omstandigheden zeer zeker oen f fraai resultaat genoemd kan worden. Het degen-équipe bestond uit de heeren Tilgenkamp, Wijdoogen en Walop Jr. Tegen de cracks van A.S.C., Incasso-Bank en La Spada wafen zij niet opgewassen, maar zij wisten toch nog 17 partijen te winnen en eindigden op de vijfde plaats véér A.S.C. II en Sjerpina. Op sabel eindigde H.B.M. weer op de derde plaats achter de eeuwige rivalen A.S.C. en Incasso-Bank en voér Gooische S.C., Hilver sum I en Hilversum II. Het sportieve gedeelte van deze Jubileumviering ie dus prachtig geslaagd en de uitstekende regeling van het tournoói werd algemeen geroemd. Woensdagavond a.s. vindt de prijsuitreiking plaats, eveneens in Krasnapolsky. HEMELVAARTSDAG VOETBALSLAG SCKAGERLAAN KIJKEN GAAN Ut Inzendingen voor het laatste clubblad van deze serie worden gaarne véér 8 Juni ingewacht bij J.v.d.Zwaal, Zocherstraat 5.

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1939 | | pagina 6