- 6 - Volgons besluit van do laatste jaarvergadering zou over de datum van dei Kerstavond nog worden gestemd. Wij verzoeken U dus het stembiljet op de voorgaarde pagina in te vullen, uit te knippen en in te leveren bij een dei bestuurs- of feestcommissieleden. Mochten er gewetens bezwaren bestaan tegen het verknippen van dit schoone clubblad, dan kan ook van een ander, gelijkluidend en liefst ook gelijkvormig ebrook- je gebruik worden gemaakt. Inlevering der stembiljetten moet uiterlijk 12 December geschieden. De uitslag, alsmede de nadere bijzonderheden' over dezen avond worden bekend gemaakt ia het clubblad van 15 Deer,«her* Voor de goede orde zij hier rog even vermelde dab nodi voer hot kinderfeest, reek voor de Sinterklaas- of Kerstavond intrcciuoées kunnen worden toegelaten» P.S.sïïet schieten op den Kerstavond gaat op de geluksschijfSchutterscapaciteiten geven dus niet den doorslag. hoezee hoezee het is alweer haast sinterklaas pappie zegt dat is begrootingsvijand nummer een en hij maakt rekensommetjes op de rand van de krant imtmmie zegt dat is een hatelijke gewoon te aar ik vertel bet toch niet aan sinterklaas want pajjr ie js voeder wel een geschikte ouwe heer ol(J heext mij beloofd dat ik weer met hem mee mag naar de brouwerij dat vind ik reuze fijn het is daar zoon gezellige rommel pappie zegt die rommel brengt er juist de 3feer zoo in mammie vraagt hoeveel liter sfeer hebben jullie de laatste clubavond ook alweer opge dronken dan doet pappie net of zijn neus bloedt sinterklaas komt weer zelf naar de brouwerij pappie zegt dat hij alleen wel wat magerder zal zijn dan verleden jaar vanwege de toestand in spanje dat vind ik wel jammer het was juist zoon gezellige dikzak sinterklaas zal ook een verhaal vertellen ik hoop dan maar dat hij een geschikte barbier heeft kunnen vinden en hij niet zooals verleden jaar aldoor op die vieze zweetsnor hoeft te kauwen en zich bij het spreken niet hoeft te verslikken in zijn baard pappie zegt dat piet wel dezelfde zal zijn daar ben ik blij om want ik vond hem reuze aardig ik hoop maar dat die geen last van de toestand in spanje heeft gehad stel je voor dat het in zijn bee nen is geslagen die vond ik verleden jaar al zoo akelig dun die kun nen niet veel meer hebben er komt ook een poppenkast oma zegt dat pappie al genoeg poppenkast in de familie brengt maar de poppenkast voor het feest daar zorgt oom daan voor dat dat in orde komt oom daan is erg op orde gesteld sinds hij lid is van de feestcommissie hij heeft zelfs een scheiding in zijn haar maar dat vind ik niets leuk ik vond die wilde haven van vroeger veel leuker mammie zegt dat tante daan wel gezegd zal hebben dat, het nu maar eens uit moest zijn met die wilde jaren ik mag mijn mooie jurk niet aan mammie zegt dat is zonde je kunt beter een overall aantrekken maar die heb ik niet wel een badpak er komt ook een sinterklaasfeest voor de grooten pap pie zegt dat wordt een reuze keet dat moet wel erg lollig zijn want een keet heeft iets met voetballen te maken en goetballen vindt pap pie erg leuk veel leuker dan de bijenkorf of de cineac daar krijgen wij hem ewinters met geen stok een zaterdagmiddag naar toe ik heb in ce cineac laatst ock voetballers gezien mam' die waren geen van allen zoo dik ais pappie nu zegt pappie dat hij flink moet blijven voetoalxen dan wordt hij weer zoo slank als van male dat heeft die ouwe geloof ik handig bekeken ik zal aan sinterklaas een nieuwe knio voor nem vragen als die mar niet te duur kost het is zoon groote en iic heb niet zooveel centen in mijn spaarpot sinterklaas komt ook op net leest van de grooten pappie zegt dat die ook zooveel houdt van de

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1938 | | pagina 6