s.c. SCHERMEN - 6 - De uitslagen van de voor de dames-florat-compcti- tie van den A.S.B. gehouden wedstrijden luiden: H.B.M. I.B. 4—5 V.V.G.A.-H.B.M. 0-9 H.B .M. Haarl.D.S.CV—2 De competitie (eerste helft) is hier reeds beëindigd. Incassp-Bank 3 3 O 18-9 H.B.M. 3 2 1 20-7 Haarl.D.S.C. 3 12 9-18 V.V.G.A. 3 0 3 7-20 De uitslagen voor de Heeren over Maart luiden: 4 Maart sabel A.S.C. II - H.B.M. De stand is: 6 4 2 O 5 H.B.M.-A.S,C. I 5 degen H.B.M.-A.S.C. I 12 sabel H.B.M.-Gooische 12 degen H.B.M.-Gooische S.C. 4-5 2-7 3-6 5-4 3—6 Het programma vermeldt voor 19 April de ontmoetingen tegen I.B. II op degen en sabel en op 13 Mei op degen tegen Sjerpina. De wedstrijden voor de competitie op DINSDAGAVOND zijn hiermede beëindigd, zoodat thans weer alle leden regelmatig kunnen oefehen. Voor de tweede helft der competitie is verzocht geen wedstrijden vast te stellen op Dinsdagavonden» NAAR ROTTBKDAMI Onze Rotterdamsche Collega's hebben ons wederom uitgenoodigd om op Hemelvaartsdag, 26 Mei a.s. een bezoekaan Rotterdam te brengen met het spelen van een voetbalwedstrijd. De voorloopige plannen zijn: Per spoor naar Rotterdam (kosten ca.f.2,-) Koffiedrinken in café "Paviljoen, Slagveld Per tram of bus naar het terrein (De K.\ H.B.M. bespeelt thans het terrein Duyvestein, dat, als we ons goed herinneren in Hillegersberg ligt) Na den wedstrijd warme lunch, aangeboden door Rotterdam in café "paviljoen Daarna wandeling naar de brouwerij voor besluiting van den dag met de gebruikelijke broederlijke samenkomst. Het ligt in de bedoeling de voetbalwedstrijd reeds om 11 uur te laten aanvangen, zoodat het in ieder geval voor de Amsterdammers vroeg dag zal zijn* Het behoeft wel nauwelijks vermelding, dat wij deze vriendelijke uitnoodiging met enthousiasme zullen aannemen. De brief van Rotterdam is nog "heet", zoodat er nog niet ^verder over gesproken of geschreven kon worden. De feestcommissie zal zich echter nog nader met Rotterdam in verbinding stellen en de plannen voor zoover de Amsterdamsche kant betreft, nog verder uitwerken. Aangezien de organisatie van de reis en de ontvangst van een dergelijke groote volksverhuizing natuurlijk heel wat voe ten in aarde heeft, stelt de feestcommissie zich voor, zeer binnen kort zich met nadere gegevens tot de leden te richten. Men reserveere echter reeds nu den 26sten Meil

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1938 | | pagina 6