5 de reis naar Amsterdam weer aanvaardden. Echter niet, dan nadat wij de plechtige belofte hadden verkregen van een spoedige returnwedstrijd aan de Schagerlaan. TIPS Met enthousiasme namen wij kennis van. de verrassendemededeeling van den Heer v.Nigtevegt betreffende de instelling van een H.B.M.-nobel- prijs. Daar wij de groote moeilijk heid beseffen om hiervoor elk jaar een geschikte candidaat te vinden, temeer, daar de keuze moet geschie den uit de "stille" werkers, meenen wij goed te doen, de desbetreffende commissie reeds thans eenige nut tige tips te geven. Bijvoorbeeld: De Heer Felix E. die het elftal na vijf kwartier draven Zoo meesterlijk steeds weet te laven. Zijn gladgeschoren kop Met het brilletje op. Is een baken in veilige haven! De Heer W.C.B.., die voor 'n pianistische schande, 2en monster roet mot in zijn tanden, Een met snaar gevulde bak, Waar geen klank meer in stak, Nog geld in de kas deed belanden! De Heer P.C.M. die na maandenlang vruchteloos schaken, Zijn schaakreputatie hoort kraken En toch niet versaagt Maar doodleuk nog vraagt» Zal ik U met wit of met zwart inmaken? Mevr.R. ...die haar echtgenoot's voorzittersplichten Zoo teederlijk wist te verlichten, Dat men hem op een dag Ze}.fs in Bloemendaal zag Om een voetballersspeech te verrichtenl Mevr. X. tante van G.W. Wij hebben wel niet mogen weten, Hoe oud ze was en hoe ze heette, Maar was ZU op dat feest Niet nèt jarig geweest) Had HU nu nog bij van Schooten gezeten! vdz. D ANKB ETUIfi T Nft Aan gezien het clubblad het eenige middel is, waar mee ik alle clubgenooten kan bereiken, maak ik gaarne van deze gelegenheid gebruik om allen, die hebben bijgedragen in de prach tige fruitmand, die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen) mijn hartelijke dank over te brengen. W.J.C.v.Nieuwenhuyse.

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1938 | | pagina 5