- 4 - vrienden, buitengewoon zijn geslaagd. De Rotterdammers waren in zeer groeten getale opgekomen en de "mix", het eenigszins abstracte begrip van onzen voorzitter, werd ten volle bereikt» Jammer was het daarom, dat de Heer Raayen zelf door ziekte niet aanwezig kon zijn. Het is misschien wel zeer vrijpostig om op een mogelijke uitnoodiging vooruit te loopen, doch wij hopen van harte, in het aanstaande voorjaar weer tot een tegenbezoek in staat te worden ge steld. Hengelwedstrijd. Een wel zeer buiten het eigenlijke kader van de Sportclub vallend evenement was de in September gehouden hengel- wedstrijd. Dit neemt niet weg, dat het een enorm succes bleek, niet zoozeer sportief - de wateren waren ons niet welgesind - dan wel als H.B.M.-familiefeestDe heeren Derksen en v.d.Velde, de beide zeer deskundige organisatoren, verdienen den dank van alle deelnemers» En de volgende keer zetten we het stoomgemaal van de Lynden stop, zoodat we tenminste voor onze thuis wachtende vrouwen ook een mooi zooitje baarzen kunnen thuisbrengen. Sinterklaas. Op 4 December werd er op initiatief \an de heeren Derksen en de Rooy een Sinterklaasfeest gevierd, waar het H.B.M.-grut op de schermzaal bezoek ontving van Sinterklaas himself. Ook dit was een middag, die verdient traditie te worden. Heinoken's Band. In het afgeloopen jaar is de Heineken's Band ter ziele gegaan. Haar bestaan was kort maar hevig. Zij heeft geholpen verschillende feestavonden te doen slagen. Toen echter do leden geen prijs meer bleken te stellen op de medewerking van de band aan de club-avonden, was er voor de muzikanten te weinig werk aan den winkel en werd de zaak geliquideerd. De heeren Jansen en Derksen heb ben zich voor de band veel moeite en opofferingen getroost, doch het gebied van onze Sportclub bleek te beperkt om voor een speci fieke dans-band reden van bestaan te bieden. Clubblad. Het clubblad verheugt zich in het derde jaar van zijn bestaan nog steeds in de belangstelling der leden. Dit voort bestaan danken wij intusschen voor een groot deel aan de heeren Mr.Harmens en Brink, zonder wier welwillende medewerking de voort zetting der uitgave zeer groote bezwaren voor de clubkas zou heb ben opgeleverd. Als clubblad—redacteur heb ik verder dit jaar op verheu gende wijze de medewerking ondervonden van de zijde der leden. Do heeren Marinus, Raayen, Gimbel en Tilgenkamp zijn thans gaarne ge ziene gasten in onze verschillende rubrieken. Ik dank deze heeren daar voor ten zeerste en hoop ook het volgende jaar op hen te kunnen reke nen. Over den inhoud en verzorging van het clubblad heb ik zeer weinig directe critiek vernomen. Aan de eene kant is dit wel prettig, maar aan de andere kant mist men daardoor vaak waardevolle aanwij zingen voor den door de redactie te volgen weg. Deze weg wordt in middels nog steeds bepaald door den wensch, om in de eerste plaats al onze leden op de hoogte te houden van datgene, wat de sportclub zelf aangaat en vervolgens ook eenige aandacht te besteden aan de amgen, die, hoewel niet direct de Sportclub rakend, het personeel van de brouwerij als zoodanig kunnen interesseeren. Cm deze reden werd de rubriek "Varia" ingesteld ©n om deze reden ook werd de verbouwing, het schoone uitzicht in de Den Texstraat en dergelijke ngen bezongen. Voor zoover dit mogelijk was heb ik kunnen consta teren, dat er voor de met óns vak in verband staande dingen de noo- eresse bestond en dat men over voldoende zin voor humor be- ïkte om scherts ook als scherts te apprecieeren^ öit deel van mijn verslag niet besluiten, alvorens on v»31! ^e^t>en betuigd aan den Heer Duiker, den onvolprezen en onbaatzuchtigen chef van de clubblad-drukkerij. Thans ben ik U nog de gegevens schuldig, waarmee een fat- ijk jaarverslag eigenlijk behoort te heginnens De Sportclub

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1938 | | pagina 5