Den Texstraat. De nenschen, die steeds de Den Texstraat beschimpen, Beschimpen in feite het Paradijs, En zij, die daarvan niet met vreugde genieten, Die hebben geen hart, of een hart van ijsï Als ?s morgens de groene Lancaster-gordijnen Met een vroolijke Rrrritss! omhoog zijn gehaald, Dan is 't of uit alle ramen en vensters Een lachende Lente je tegenstraalt Links twee-hoog woont Willy, de slanke, de blonde, Die vaak zoo coquet in de vensterbank zit, Als ze boodschappen doet, is zij bijna een dame, Des Maandags ziet ze altijd een beetje wit. Daarnaast woont Kriemhilde, de struische Germaansche Zoo forsch en zoo stoer als het Arisch ideaal, Zij zweert zeer waarschijnlijk aufs ewige Deutschland, Maar hier krijgt ze !s middags een steviger maal. Dan is er nog Mientje, een heel lief gezichtje, Die kiest zich een pose en speelt dan Marleen, Maar z'is jong en naief, en het lukt haar niet bijster, Dan bloost ze en bruusk gaat ze dan maar weer heen! En verder nog Trude, Marietje en Hilde En 't benedenhuis-rechts 6s óók lang niet mis! Waarmee ik alleen toch maar even wil zeggen Dat 't in de Den Texstraat zoo kwaad nog niet is! vdZ. SCHERMEN Clubkampioenschappen iJ* Op 15 en Februari a.s. zullen op de schermzaal vieer de wed strijden worden gehouden om het kampioenschap van de Spcrtclub H.B.M, en wel op 15 Februari het floretkampioenschap voor dames en heeren en op Zaterdag&L# Februari het degen- en sabelkampioenschap. Voor dames-floret berust de titel bij Mevr.Raayen, die onge twijfeld haar uiterste best zal doen, deze te behouden. Mevr.v.Nig- tevegt, die verleden jaar met klein verschil werd verslagen, loopt echter met groote plannen rond, zoodat op dit nummer de strijd s:el- lig spannend zal worden, temeer, daar ook met Annie Woisz en Le Zuid hoek terdege rekening moet worden gehouden en ook de "outsiders" al tijd nog voor verrassingen kunnen zorgen. Heeren-floret werd verleden jaar niet verschermd. Voornamelijk op dit wapen zullen Tilgenkamp en Wijdoogen kunnen tooneh, wat zij waard zijn. Degen en sabel verzamelt heel H.B.M, aan den start. Vergeleken bij verleden jaar is echter de mededinging van Altena een nieuwe noot m dit strijdlied, en, om van de muzieknoten op do huis-, tuin- of keukennoten over te stappen, Raayen, die verleden jaar na harden strijd he Dr.Heinekenbeker definitief in zijn prijzenkast kon deponeeren, voelt er echter toch wel veel voor, om ook in het maagdelijk blank van do nieuwe, buitengewoon mooie Dr.Heinekenbeker zijn roemruchte naam te laten krassen. Hartog is niet van plan het klaverbeeld zoo maar oen, twee, drie af te staan, terwijl v.Nigtevegt op zijn beurt er niet voor voeltom zijn abonnement op het zaalkampioenschap op te zeggen. Welke echter de uitslagen mogen worden, ongetwijfeld zullen er vele spannende partijen worden getrokken en wij vertrouwen, dat vele met-schermende H.B.M.'ers daarvan getoige zullen zijn.

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1938 | | pagina 5