- B - na de rust een 4-2 voorsprong gegeven. Ploegend door de vette klei gelukte het H.B.M. dezen stand in te halen en zelfs met 5-4 de leiding te nemen. Daarna had de H.B.M.-veste een warm kwartier-» tie te doorstaan, doch geholpen door alles, wat vóór maar eenigs- zins gemist kon worden, hield men stand en wist men de 5-4 °Ycr" winning uit de modder te sleepen. Was het tegen Luto de grond, diu normaal spel onmogelijk maakte, tegen Bimsa was het de lucht. Lr woei een halve orkaan en veel moois gaf de strijd dan ock niet te genieten. Alleen wéér: Spanning! Na de 9-0 van de eerste ontmoeting had Bimsa misschien wederom een walk-over verwacht, doch in dat opzicht viel het den heeren niet mee. H.B.M/ nam de leiding door goede combinatie van Muller en Marinus. Dit bleef zoo tot de rust, waarna Bimsa het orkaan-voordeel verkreeg, H.B.M. wist echteralle aanvallen at te slaan, totdat een misverstand in de verdediging haar noodlottig werd.(1-1). Bimsa zette nu alles op de overwinning en de wildste tooneelen speelden zich in de omgeving van ons doelgebied_a± Enkele uitvallen van H.B.M, waren echter gevaarlijk en bijna 'dachten wij Both kort voor het einde nog het winnende doelpunt te zien scoren. Het harde schot kwam echter in !s keepers handen terecht. Maar ook Bimsa kan niet door de H.B.M,-muur heenbreken. De stand bleef gelijk. De scheidsrechter in dezen, uiteraard vrij stevig gespeci- den wedstrijd was van goeden wille, doch bleek niet altijd tegen zijn taak opgewassen. Hij verdeelde zijn bokjes echter broeder lijk over beide partijen. Overigens word de wedstrijd, die voor Bimsa met het oog op haar kampioens-aspiraties van groot gewicn was, in goede verstandhouding gespeeld, afgezien van die kleine incidentjes, die in de boste families voorkomen. Inmiddels zijn wij van de laatste plaats op de ranglijst, die wij in het begin der competitie innamen, opgemarcheerd naar de derde en ofschoon wij uiteraard op verrassingen, vooral van do zijde van S.N«M,B en R.A/V,II, bedacht moeten zijn, zullen onze jongens ongetwijfeld hun uiterste best doen, om zich in deze regionen te handhaven. Hier volgt do stand, bijgewerkt tot en met 29 Januari: gesp, gow. gel, vork pat, voor - tugen Centraal Beheer 11 7 2 2 16' 45 - 23 Bimsa 10 6 3 1 15 59-17 H.B.M. 11 4 4 3 12 52-55 G.H.B.II 11 4 3 4 11 28 - 29 S.N.M.B. 7 4 2 i 10 35 - 28 R.A.V.II 7 3 5 1 9 24 - 20 Kraaien II 12 3 1 8 7 26 - ^4 Luto 9 2 1 6 5 20 - 29 Claco 12 2 1 9 5 30 - 64 Veetbal-rngevallen Het bestuur van den A.K.V.B, verzoekt ons, onze leden erop opmerkzaam te maken, dat bij eventueele onge vallen de Gemeentelijke Geneeskundige Dienst ook per brand melder gewaarschuwd kan worden, Ben dergelijke brandmelder bevindt zich op de heek van de Schagerlaan en de Ringdijk, CLUB-AVCNJ. Benk-aan de eerstvolgende olub-avond op Donderdag, 17 Februari a.s,I

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1938 | | pagina 3