5. KP-BL EN spelers. Rechtshalf, wiens achternaam begint met een J. Hij draagt een zeer bekenden naam maar houdt zich nochtans erg bescheiden. In geen Rolls Royce ziet men hem rijden ondanks dien zeer bekenden naam. Hij voetbalt als een filosoof; verheven boven 't haastig wroeten der nietige menschen aan zijn voeten gelijk de ware filosoof. De domme wereld laat hem koud; hij zal zich nergens druk om maken; of spelers andren kunstig kraken, hij speelt, hij zwijgt, het laat hem koud. Hij is een keurig-nette vent: geen rugduw of geen vuiligheidje, geen Engelsch prof-geniepigheidje kortom: een keurig-nette vent. Hij is een zeer bedachtzaam man: geen bal verlaat zijn kalme voeten, dan volgens vastgestelde route. Voorwaar, een zeer bedachtzaam man. Op »t veld schrijdt hij plechtstatig rond; tracht men tot spoed hem t'overreden, zegt hij: reeds menigeen is overleden aan overhaasting. En ik blijf graag gezond. Hij is een achtenswaardig man, bekend van naam, maar zeer bescheiden, zeer net en zeer bedachtzaam beide. Zijn wapenspreuk is: Kalmpjes an! VDZ Beker-wedstri jden. Wij waren juist gereed met een enthousiast-doend artikeltje om onze voetballers aan te moedigen voor den komenden strijd om de Reconjoh-beker toen wij vernamen, dat de inschrijving voor deze wedstrijden alléén was opengesteld voor tweede-klassers en dat er voor de derde-klassers een speciale beker is uitgeloofd. Voor deze laatste beker, welke nog naamloos v, is, hebben wij dus thans, als derde-klasseringeschreven. Het spijt ons, dat wij nu niet in de gelegenheid zijn, onze krachten in officieele wedstrijden met tweede-klassers te meten, want^eerlijk gezegd, hadden wij ons daarop al bij voorbaat verheugd als dè gelegen heid, om de herinnering aan ons ongelukkig competitie-begin geheel uit te wisschen en ons in den A.K.V.B. volledig te rehabiliteeren. Intusschen, ook het nieuw-ingestelde derde-klassers-tournooi biedt deze gelegenheid in ruime mate. Wij zullen b.v. ongetwijfeld ook WOL en Delia onder de cup-fighters aantreffen, alsmede de sterkste elftallen van afd,3A. Het zal dus lang niet gemakkelijk zijn om alle wedstrijden, en daarmee de beker, te winnen en toch moeten wij ons uiterste best doen om het zoover te schoppen. Op grond van de resultaten van den laatst en tijd hebben wij ons n.l. wel eens met een tikje hoovaardij beschouwd als behoorende tot een klein groepje elftallen, die eigenlijk te sterk zijn voor de derde klasse.Het gaat er nu dus om, ons van die groep der sterkeren de sterkste te toonen! Geen gemakkelijke taak, maar een dankbare, waarop ons elftal zich met alle energie zal werpen! HEINEKENtS BAND. De wederoprichting van de Heineken*s Band is een feit geworden en men is inmiddels reeds ijverig begonnen met repeteeren. Men kan echter nog zeer goed een violist gebruiken. Goede behandeling gegarandeerd. Ook een saxophoon is uiterst welkom, met of zonder bespeler. Wie weet zoo'n toestel (zoo'n saxophoon bedoelen wij,niet de speler) te koop of te huur? Adres: D.Derksen, Westlandgracht No.41.

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1936 | | pagina 3